Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 czerwca 2022, 11:13

Potężna Thor i Kapitan Marvel w jednym filmie? Natalie Portman o pomyśle

Gwiazda filmu Thor: Love and Thunder wypowiedziała się na temat superbohaterki, z którą chciałaby spotkać się na ekranie.

Źródło fot.: YouTube / Marvel

Natalie Portman powróci jako Jane Forster do MCU po prawie dziesięciu latach przerwy. W najnowszym filmie należącym do czwartej fazy zagra ona jednak bohaterkę, która będzie zupełnym przeciwieństwem postaci z filmu Thor: Mroczny świat.

Podczas światowej premiery filmu Thor: Miłość i grom Natalie Portman ujawniła superbohatera, z którym chciałaby spotkać się na ekranie (via Variety). Wybrana przez zdobywczynię Oscara postać nie należy jednak do ulubionych wśród fanów MCU.

To Kapitan Marvel. Brie Larson to moja przyjaciółka i myślę, że takie spotkanie byłoby zabawne.

Na tę chwilę nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Potężnej Thor w MCU. Być może Natalie Portman powróciła tylko i wyłącznie, aby zagrać w Thor: Miłość i grom. Istnieje szansa, że jednak aktorka zagości w Kinowym Uniwersum Marvela na dłużej i jej życzenie spotkania się z Brie Larson na ekranie zostanie spełnione.

Jeśli połączenie sił Poteżnej Thor i Kapitan Marvel miałoby się wydarzyć, to najlepszym miejscem ku temu wydaje się film The Marvels. Byłoby to najbardziej logiczne rozwiązanie, jednak już teraz wiadomo, że w sequelu przygód Kapitan Marvel pojawią się również Kamala Khan oraz Monica Rambeou. W związku z tym może zabraknąć miejsca dla Potężnej Thor granej przez Natalie Portman. Możliwe, że postać ta zaliczy krótkie cameo podczas sceny po napisach.

Być może Marvel zdecyduje się na wprowadzenie żeńskiej ekipy Avengers, znanej w komiksach pod kryptonimem A-Force. MCU jest pełne silnych postaci kobiecych, więc pojawienie się tego zespołu jest tak naprawdę tylko i wyłącznie kwestią czasu.

Natalie Portman w roli Potężnej Thor będziemy mogli obejrzeć już za nieco ponad tydzień. Thor: Miłość i grom zadebiutuje na ekranach kin 8 lipca.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.