Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 września 2020, 13:34

autor: Karol Laska

Ostateczne starcie bohaterów Star Wars i Star Treka w... reklamie

Mark Hamill i Patrick Stewart wzięli udział w kampanii promocyjnej firmy UberEats, występując w kilku przekomicznych reklamach, w których popisali się swoimi aktorskimi zdolnościami.

Ostateczne starcie bohaterów Star Wars i Star Treka w... reklamie - ilustracja #1
Głodnym nigdy nie jesteś sobą.

Ten news nie jest sponsorowany, ale aż szkoda by było nie podzielić się tak dobrymi reklamami, biorąc pod uwagę fakt, że biorą w nich udział żyjące aktorskie legendy – Mark Hamill (Luke Skywalker ze Star Wars) oraz Patrick Stewart (Jean-Luc Picard ze Star Treka). Toczą oni serię mrożących krew w żyłach potyczek słownych, przy okazji zamawiając żarcie z UberEats. Jeżeli brzmi to dla Was zbyt czerstwo, to koniecznie obejrzyjcie poniższą kompilację, którą na pewno choć trochę docenicie – przynajmniej od strony warsztatowej.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej

kalendarz wiadomości
2020
wrzesień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4

5

6 7 8 9 10 11

12

13

14 15 16 17 18 19

20

21 22 23 24 25 26

27

28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.