Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 sierpnia 2022, 10:51

Lady Gaga wystąpi w Joker 2 obok Joaquina Phoenixa, zobacz krótką zapowiedź

Lady Gaga wystąpi w filmie Joker 2. Jest to więc potwierdzenie plotek, które pojawiły się kilka tygodni temu.

Źródło fot.: Kadr z filmu Narodziny gwiazdy

Pierwsze spekulacje na temat występu Lady Gagi w filmie Joker: Folie a Deux pojawiły się kilka tygodni temu. Według nich popularna piosenkarka miała wystąpić u boku Joaquina Phoenixa i wcielić się w znaną z komiksów Harley Quinn.

HBO Max kupisz tutaj

Otrzymaliśmy potwierdzenie tych plotek, bowiem Lady Gaga udostępniła za pośrednictwem mediów społecznościowych krótki filmik, sugerujący taki obrót spraw.

Angaż aktorki może potwierdzać również inne plotki na temat Jokera 2. Według nieoficjalnych informacji film ten ma być musicalem. Wydaje się więc, że zatrudnienie piosenkarki do jednej z głównych ról może sugerować, iż twórcy pójdą właśnie w tym kierunku.

Sam wybór również wydaje się być słuszny. Lady Gaga osiągnęła bowiem bardzo duży sukces na rynku muzycznym, a swoimi kreacjami w Narodzinach gwiazdy i Domie Gucci udowodniła, że jest także nieprzeciętną aktorką.

Jednak na jej kolejne aktorskie wcielenie będziemy musieli trochę poczekać. Joker 2 bowiem zadebiutuje dopiero 2 października 2024 roku. Do tego czasu w sieci pojawi się na pewno wiele nowych informacji na temat produkcji.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.