Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 października 2021, 14:35

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Znamy tytuł i datę premiery nowego filmu twórcy Szóstego zmysłu

Manoj Night Shyamalan nakręci nowy film. Twórca m.in. Szóstego zmysłu wraz z wytwórnią Universal Pictures ujawnili tytuł obrazu – Knock at the Cabin – a także zdradzili datę premiery.

Manoj Night Shyamalan powróci niebawem z nowym filmem i właśnie poznaliśmy jego tytuł oraz datę premiery. Knock at the Cabin ukaże się 3 lutego 2023 roku. Informacje te wpierw podała wytwórnia Universal Pictures, a następnie potwierdził ją Shyamalan. Poniżej możecie zobaczyć instagramowy wpis artysty dotyczący jego nadchodzącego dzieła.

Hinduski reżyser to twórca takich produkcji jak Szósty zmysł, Split czy Niezniszczalny. Jego obrazy charakteryzuje unikatowy styl, który nie wszystkim przypada do gustu. Nie w każdym filmie Shyamalan jest również w stanie rozwinąć skrzydła – starczy przypomnieć, że prócz wspomnianych wyżej hitów reżyser ma na koncie cztery Złote Maliny.

Jak do tej pory w ramach współpracy z Universal Pictures Shyamalan stworzył Wizytę, wspomniany Split, Glass oraz najnowszą pozycję – Old. Ten ostatni thriller spotkał się z mieszanym odbiorem zarówno widzów, jak i krytyków. Mimo intrygującego pomysłu na fabułę, zabrakło tam tempa i decyzji co do emocjonalnego wydźwięku filmu. Największym mankamentem Old recenzenci okrzyknęli zakończenie. Pozostaje mieć więc nadzieję, że wraz z Knock at the Cabin Shyamalan ponownie udowodni, że jest uzdolnionym twórcą.

kalendarz wiadomości
2021
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1

2

3 4 5 6 7 8

9

10

11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22

23

24

25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.