Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2021, 14:10

autor: Ania Orzech

Keanu Reeves sugeruje, że Matrix 4 zapewni więcej zabawy niż poprzednie odsłony

Kinomaniacy czekają z niecierpliwością na kontynuację trylogii Matrixa, a Keanu Reeves znów zdradza co nieco na temat produkcji. Wygląda na to, że kolejna odsłona serii będzie zabawniejsza od poprzednich.

Matrix: Zmartwychwstania to niewątpliwie jedna z najgorętszych premier kinowych tego roku. Dłużące się oczekiwanie fanów umila Keanu Reeves – odtwórca roli Neo, który od czasu do czasu zdradza drobne smaczki na temat filmu. Według niego możemy spodziewać się bardziej radosnego i zabawnego Matrixa.

Zwiastun, zapewnienia Reevesa i spekulacje na temat nowego Matrixa dają do zrozumienia, że będzie to kontynuacja przygód Neo. Bohater ponownie stanie się więźniem wirtualnej rzeczywistości, nie pamiętając nic z poprzednich wydarzeń. Dotychczasowe opisy filmu sugerują, że Matrix jest silniejszy i bardziej niebezpieczny, lecz widzowie chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak będzie wyglądał końcowy produkt, gdy już trafi do kin.

Według Keanu Reevesa, gwiazdy filmu Matrix: Zmartwychwstania, kontynuacja trylogii wydaje się bardziej zabawna niż wcześniejsze odsłony. Podkreśla to także Jessica Henwick, która w Matrixie 4 wcieli się w Bugs. Aktorka twierdzi, że projekt ma „nowy ton”, który czyni go bardziej „radosnym” od poprzedników. Reeves zdaje się z tym w pełni zgadzać i jak wyznaje, był „poruszony tym, ile w filmie jest humoru”. Zapewnił przy tym przy tym fanów, że nowa odsłona Matrixa nie będzie bardzo odbiegała stylem od poprzednich.

Znów rzuca wyzwanie Matrixowi; jest super inteligentny, mądry, trzymający w napięciu i zabawny.

Matrix z 1999 roku, który zapoczątkował intratną franczyzę, łączył elementy wywołujące poczucie chłodu i napięcia, obracając je potem w całkiem zabawne sytuacje. Sequele nie radziły sobie już z tym tak dobrze, przez co zostały skrytykowane. Podążanie za nowym tonem w Matrixie 4, który rzekomo jest bardziej zabawny, może nieco złagodzić ten niesmak.

Wszystkie tajemnice filmu Matrix: Zmartwychwstania odkryjemy już 22 grudnia.

kalendarz wiadomości
2021
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

12

13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.