Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 sierpnia 2022, 13:47

John Wick 4 najdłuższym filmem z serii

John Wick 4 to kolejna część filmu o tytułowym zabójcy. Chociaż do jej premiery zostało jeszcze trochę czasu, to wiemy już, ile mniej więcej będzie trwał seans w kinie.

Źródło fot.: Materiały promocyjne filmu John Wick 3

John Wick 4 zadebiutuje na ekranach kin dopiero w przyszłym roku, jednak z każdym mijającym tygodniem dowiadujemy się coraz więcej na jego temat. W ostatnim wywiadzie dla portalu Collider reżyser Chad Stahelski wyznał, że będzie to najdłuższa z dotychczasowych części (via IGN).

Będzie to najdłuższa ze wszystkich części, ale też nie aż tak długa.

Oznacza to, że podczas seansu Johna Wicka 4 na sali kinowej spędzimy przynajmniej 2 godziny i 12 minut. Dotychczas najdłuższym filmem z całej serii była trzecia część, która trwała 131 minut. Obejrzenie Johna Wicka oraz Johna Wicka 2 zajmowało odpowiednio 101 oraz 122 minuty.

W tym samym wywiadzie reżyser przyznał, że prace nad filmem posuwają się do przodu. Fani nie powinni więc obawiać się jakiegokolwiek opóźnienia premiery. Aktualnie twórcy pracują nad udźwiękowieniem oraz efektami specjalnymi, które mają być ukończone do końca bieżącego roku.

Prace nad efektami specjalnymi będą trwać przez resztę roku. Film jest w zasadzie gotowy, jeszcze kilka tygodni i zajmiemy się dźwiękiem i efektami.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun filmu John Wick 4. Produkcja zadebiutuje na ekranach kin 23 marca 2023 roku. Po raz kolejny w tytułowej roli będziemy mogli zobaczyć Keanu Reevesa. Oprócz niego w filmie zagrają między innymi Ian McShane, Lance Reddick, Laurence Fishburne, Donnie Yen, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Bill Skarsgard oraz Rina Sawayama.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.