Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 listopada 2021, 15:43

Jeremy Renner prawie opuścił MCU; pozostał w roli Hawkeye'a pod jednym warunkiem

Okazuje się, że Jeremy Renner prawie zrezygnował z dalszego odgrywania Hawkeye’a w MCU. Aktor zgodził się kontynuować współpracę pod jednym warunkiem.

Jeremy Renner jest związany z MCU niemal od samego początku istnienia serii. Przez ten czas wcielił się w Hawkeye’a w całym szeregu filmów i stał się jednym z filarów uniwersum. Niedługo otrzyma także własny serial, w którym spotka inną utalentowaną łuczniczkę, czyli Kate Bishop. Mimo to niewiele brakowało, by jego przygoda z rolą zakończyła się kilka lat temu.

Aktor zdradził w wywiadzie dla serwisu Men’s Health, że w 2013 roku znalazł się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Ze względu na napięty grafik związany z wcielaniem się w bohatera Marvela jego kontakty z rodziną zostały znacznie ograniczone. Co tydzień zmuszony był latać z Londynu do Los Angeles, by choć na chwilę zobaczyć swoją córkę. W pewnym momencie stało się to niemożliwe do wytrzymania, więc pomimo ryzyka zwolnienia Renner postawił twarde warunki dalszej współpracy.

To nauczyło mnie, że czasami trzeba mieć jaja, by powiedzieć: „Odwalcie się wszyscy. Teraz spędzam czas z córką”. Stwierdziłem: „Jasne, zastąpcie mnie kim innym. Zamierzam być ze swoją córką”. Aktorstwo i wszystko inne idzie w odstawkę, dopóki moje dziecko nie powie: „Chcę spędzić czas ze znajomymi i nie chcę, byś był cały czas przy mnie, tato”.

Na szczęście upór aktora się opłacił. Jeremy Renner nadal wciela się w Hawkeye’a, lecz jest w stanie dostosowywać grafik do swoich potrzeb. Przez lata nie miał więc żadnych problemów z przebywaniem w towarzystwie córki. My zaś możemy dalej obserwować go na ekranie, gdy wciela się jednego z bohaterów MCU.

W najbliższym czasie zobaczymy go w serialu Hawkeye, który zadebiutuje na platformie Disney+ 24 listopada. Produkcja przedstawi jego spotkanie z Kate Bishop, która, choć znacznie młodsza, dysponuje tymi samymi umiejętnościami co Clint Burton.

kalendarz wiadomości
2021
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27

28

29 30        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.