Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 września 2022, 16:33

Pierwsza kobieta w roli Pinheada. Zobacz zwiastun nowego Hellraisera

Już za kilka tygodni odbędzie się premiera wyczekiwanego Hellraisera, tymczasem fani otrzymali nowy trailer i plakat promocyjny.

Hellraiser; reż. David Bruckner; Hulu; 2022

Na 7 października planowana jest premiera Hellraisera, czyli jedenastego filmu z popularnego uniwersum, w którego skład wchodzi kultowy już horror Clive’a Barkera z 1987 roku. Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest David Bruckner, twórca przede wszystkim filmów grozy. Artysta do tej pory był jednak nieznany szerszej publiczności.

W rolę Pinheada wcieli się Jamie Clayton, której wybór spotkał się z mieszanym odbiorem krytyków i widzów. Odegra postać młodej kobiety zmagającej się z uzależnieniem. W jej ręce trafia tajemnicze pudełko służące do przyzywania Cenobitów, czyli sadystycznych istot, z innego wymiaru. W pozostałych rolach zobaczymy: Odessę A’zion, Adama Faisona, Drew Starkey, Brandona Flynna, Aoife Hinds i innych.

Film pojawi się 7 października na Hulu. Mimo że platforma nie jest dostępna w naszym kraju, to prawdopodobnie Disney+ udostępni ów horror następnego dnia, tak jak do tej pory miało to miejsce w przypadku podobnych premier. Poniżej możecie obejrzeć trailer Hellraisera oraz plakat promocyjny.

Pierwsza kobieta w roli Pinheada. Zobacz zwiastun nowego Hellraisera - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.