HBO Max na telewizorze. Jak zainstalować aplikację i zalogować się?

HBO Max na telewizorze pozwala oglądać treści w jakości 4K, dlatego wielu użytkowników decyduje się na wykorzystywanie aplikacji w ten sposób. Podpowiadamy, jak zainstalować ją na urządzeniu i zalogować się na konto HBO.

news
Patryk Kubiak 30 marca 2022
3

Jak zainstalować HBO Max na telewizorze? Dlaczego HBO Max nie działa na telewizorze? Na jakich telewizorach będzie działać HBO Max? Wiele osób szuka w Internecie odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji i logowania się na telewizorze do aplikacji najnowszego serwisu streamingowego w Polsce.

To ostatni moment, by uzyskać subskrypcję HBO Max w obniżonej cenie.

  1. Ostatnia szansa na tańsze HBO Max

Nic dziwnego: oglądanie filmów i seriali na dużych, domowych ekranach jest znacznie bardziej komfortowe, bo wiele produkcji dostępnych na HBO Max można oglądać w jakości 4K. W tym tekście rozwieję Wasze wątpliwości na temat powyższych zagwozdek.

HBO Max kupisz tutaj

Instalacja HBO Max na telewizorze

Pierwszym i podstawowym warunkiem do tego, by aplikacja HBO Max działała na danym telewizorze, jest wyposażenie w Smart TV. Bez tego – ani rusz.

Jeżeli Wasz sprzęt nie obsługuje tejże funkcji, możliwy jest zakup odpowiedniej przystawki, czyli urządzenia pozwalającego starszym bądź nieprzystosowanym odbiornikom stać się „inteligentniejszymi”.

Konieczne – oczywista – jest również podłączenie do sieci. Gdy telewizor jest już gotowy pod względem technicznym, należy odnaleźć w sklepie z oprogramowaniem wybranego producenta TV aplikację HBO Max. Instalacja przebiegnie automatycznie.

Jak wygląda aplikacja HBO Max? O tym już pisaliśmy na Filomamaniaku:

  1. Aplikacja HBO Max – jak wygląda i na co narzekają użytkownicy?

Samsung a LG – czy są różnice w instalacji i korzystaniu z HBO Max

Krótko mówiąc: nie. Tak naprawdę jedyną różnicą jest sklep, z którego pobierana jest aplikacja HBO Max.

  1. W przypadku Samsunga należy na pilocie nacisnąć przycisk „Home” (ikona domu), który otworzy stosowne menu. Następnie trzeba przewinąć wszystkie pozycje w dół i wybrać opcję „Apps”. To jest właśnie sklep z aplikacjami. Interesuje nas górna część tego ekranu – stamtąd będzie możliwość wyszukania HBO Max.
  2. Jeśli chodzi o LG, mamy tu do czynienia z programem o nazwie LG Content Store. Tutaj – wzorem Samsunga – na pilocie wciskamy przycisk „Home”, który przenosi nas bezpośrednio do sklepu z treściami dostępnymi na telewizorach tego producenta. W kolejnym kroku wystarczy po prostu w górnym pasku menu zaznaczyć „Aplikacje” i odnaleźć tam HBO Max bądź użyć funkcji wyszukiwania.

Logowanie do aplikacji HBO Max

Do zalogowania się w aplikacji na konto HBO niezbędne jest zweryfikowanie własnej tożsamości. Nie jest to jednak proces długotrwały czy skomplikowany.

Kiedy instalacja dobiegnie końca i w odpowiednich do tego polach wpiszecie login oraz hasło, na telewizorze wyświetli się specjalny kod. Celem tego zabezpieczenia jest sprawdzenie, czy do aplikacji loguje się rzeczywisty właściciel konta i autoryzowanie sprzętu przez HBO.

Po zalogowaniu od razu uzyskacie dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali na HBO Max. Czego możecie spodziewać się w ofercie?

  1. Nowości na HBO Max. Czym różni się oferta od HBO GO?

Gdzie umieścić kod?

HBO Max na telewizorze. Jak zainstalować aplikację i zalogować się? - ilustracja #1
  1. Wejdź na telefonie bądź komputerze na tę stronę (widoczną również na screenie powyżej) i wpisz zawierający 6 znaków kod, który został wyświetlony na ekranie telewizora.

Jeśli potrzebujesz pomocy, bo kod nie działa lub jest nieprawidłowy, więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Centrum pomocy HBO Max.

POWIĄZANE TEMATY: HBO HBO Go / HBO Max VoD

Autor: Patryk Kubiak

Kim są Blood i Cheese z Rodu smoka? Wyjaśniamy historię z książek oraz scenę z 2. sezonu serialu

Kim są Blood i Cheese z Rodu smoka? Wyjaśniamy historię z książek oraz scenę z 2. sezonu serialu

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?