Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 maja 2022, 10:52

Hayden Christensen ciepło wspomina otrzymanie roli Anakina Skywalkera

Hayden Christensen wspomina chwilę, gdy otrzymał rolę Anakina Skywalkera w drugim epizodzie Star Wars. Aktor nie ukrywa, że to był jeden z najważniejszych momentów w jego życiu i postanowił podzielić się tym wspomnieniem z innymi.

Źródło: YouTube / Star Wars HDR

Hayden Christensen kojarzony jest z rolą Anakina Skywalkera, co nie zawsze było czymś pozytywnym. Negatywny odbiór sagi prequeli odcisnął swoje piętno zarówno na nim, jak i na Ewanie McGregorze, oraz ich stosunku do tego uniwersum. Nie zmieniło to jednak wspomnień i emocji związanych z samym początkiem przygody i Christensen ciepło wspomina moment otrzymania roli, o czym wspomina portal Screen Rant.

Hayden Christensen spełnił marzenie rolą Anakina

Po telefonie informującym o dostaniu roli, aktor odbył wymyślony pojedynek na miecze świetlne, co pokazuje radość oraz to, jak dużym był on fanem serii:

Pamiętam dzień, kiedy otrzymałem telefon z informacją, że dostałem rolę. Byłem wciąż w łóżku, w moim mieszkaniu w Vancouver. Po rozłączeniu się wyszedłem z pokoju, zszokowany i niewierzący w to, co się stało, wszedłem do salonu, gdzie był mój współlokator. Wiedział, że czekałem na ten telefon i jak tylko zobaczył mój uśmiech, zrozumiał, co się stało, a moją odpowiedzią było włączenie wymyślonego miecza świetlnego. On również był wielkim fanem Gwiezdnych wojen i miał soundtrack z Mrocznego Widma. Włączył go i odbyliśmy wymyśloną walkę na miecze świetlne w całym naszym mieszkaniu, skakaliśmy po meblach i krzyczeliśmy jak małe dzieci.

Po prawie 20 latach od zakończenia prequeli, te cieszą się popularnością i uwielbieniem, jakich nie miały w przeszłości. Również rola Christensena jest odkrywana na nowo i docenia się jego wkład w produkcję, mimo bardzo ostrej krytyki wiele lat temu. Aktualnie prawdopodobnie wszyscy fani oczekują jego występu jako Darth Vader w nadchodzącym serialu Obi-Wan Kenobi na Disney Plus.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.