Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 stycznia 2021, 15:14

autor: Karol Laska

Gwiazda oryginalnego Ghostbusters uznaje reboot z 2016 roku za duży błąd

Ernie Hudson, odtwórca roli Winstona Zeddemore’a w oryginalnych Pogromcach duchów, podzielił się swoją opinią na temat rebootu filmu z 2016 roku i wytknął jego największy błąd.

Ghostbusters z 2016 roku to film, który nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami zarówno wśród krytyków, jak i zwyczajnych widzów. Wystarczy powiedzieć tyle, że o potencjalnym sequelu nie ma nawet mowy, a nadchodzący film z serii to kontynuacja tych oryginalnych Pogromców duchów.

O nieszczęsnym reboocie wypowiedział się ostatnio na łamach serwisu Living Life Fearless Ernie Hudson, czyli aktor, którego możecie bardzo dobrze kojarzyć, gdyż należał on do pierwszego w historii składu słynnych badaczy zjawisk paranormalnych, odgrywając rolę Winstona Zeddemore’a. Według niego fundamentalnym błędem filmu był sam fakt, że chciał on zacząć wszystko od początku, a wyglądał jak dzieło z całkiem innego uniwersum:

Reboot, jak dla mnie, oznacza, że próbujesz robić film od nowa. Coś, co zostało już zrobione. I myślę, że to był błąd. Bo to nie była ani kontynuacja, ani rozszerzenie historii, tylko jakieś kompletnie inne uniwersum. Wiesz, co mam na myśli? Ta tacy trochę my, ale jednak nie my.

Pomimo dość krytycznych słów na temat samego pomysłu na reboot, gwiazdor przyznał jednak, że Ghostbusters Paula Feiga naprawdę bardzo mu się podobało. Po prostu rozumie negatywną reakcję opinii publicznej.

Przypominamy, że Ernie Hudson powróci do swojej dawnej roli w nadchodzących Pogromcach duchów: Dziedzictwie w reżyserii Jasona Reitmana. Zresztą w produkcji zobaczymy ponownie także Billa Murraya oraz Dana Aykroyda. Dzieło obejrzymy dopiero 11 listopada 2021 roku, gdyż zostało niedawno opóźnione ze względu na pandemię koronawirusa.

kalendarz wiadomości
2021
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
         

1

2

3 4 5

6

7 8 9

10

11 12 13 14 15 16

17

18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.