Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 sierpnia 2022, 15:42

Gwiazda Bullet Train chce zagrać Jina Sakai w ekranizacji Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima to jedna z najbardziej wyczekiwanych ekranizacji gier wideo. Jedna z gwiazd Bullet Train wyraziła chęć zagrania w tym filmie.

Źródło fot.:Materiały promocyjne gry Ghost of Tsushima

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na tematu filmu Ghost of Tsushima. Już wcześniej poznaliśmy scenarzystę oraz reżysera, który podzielił się swoją wizją dotyczącą tego filmu. Teraz jeden z aktorów wyjawił, że z chęcią wcieliłby się w postać głównego bohatera.

Andrew Koji, bo o nim tutaj mowa, zainteresowany jest rolą Jina Sakai w filmowym Duchu Cushimy. Aktor udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla serwisy Entertainment Weekly, w którym wyjawił swoją chęć zagrania w adaptacji hitu znanego z PlayStation 4.

Idę po Ghost of Tsushima. Bardzo chciałbym się tam pojawić. Myślę, że mogę odegrać naprawdę świetnego Jina Sakai, a nawet dodać coś od siebie.

Jak więc widać znany z takich produkcji jak Wojownik, Snake Eyes: Geneza G.I.Joe oraz Bullet Train aktor jest zdeterminowany, żeby wcielić się w postać znaną z gry wideo. Co więcej, wydaje się, że 34-latek idealnie nadawałby się do roli Jina Sakai. Jak sam przyznał, jest on wielkim fanem Ghost of Tsushima, a sam tytuł przeszedł dwukrotnie.

Gdyby Andrew Koji faktycznie został odtwórcą głównej roli to nie byłby to pierwszy przypadek, gdy aktor jest fanem danej gry. Podobna sytuacja była w przypadku Henry’ego Cavilla, który niejednokrotnie przyznawał, jak bardzo podobał mu się Wiedźmin 3. Czy taki czynnik jednak przeważy szalę na jego szalę?

Przypomnijmy, że Ghost of Tsushima to znana z PlayStation 4 gra, w której wcielamy się w samuraja Jina Sakai, którego celem jest uratowanie wyspy przed mongolskim najeźdźcą. Data premiery filmu nie jest na razie znana.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.