Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 marca 2021, 15:27

autor: Przemysław Dygas

Gina Carano znalazła kolejnego sprzymierzeńca po aferze z The Mandalorian

Kolejny aktor związany z serialem The Mandalorian wypowiedział się na temat zwolnienia Giny Carano. W jej obronie stanął Bill Burr.

W SKRÓCIE:
  • Bill Burr stanął w obronie Giny Carano.
  • Według aktora jej zwolnienie z roli w The Mandalorian było zbyt radykalnym krokiem.

Gina Carano pożegnała się z serialem The Mandalorian już miesiąc temu. Temat jej zwolnienia nadal żywy jest jednak w mediach społecznościowych oraz wypowiedziach ludzi związanych z produkcją. Tym razem swoje zdanie wyraził Bill Burr, który w serialu gra postać Mayfelda. Swoje zdanie o Carano wyraził podczas rozmowy w ramach podcastu The Bill Bert Podcast.

Była absolutnie kochana. Super miła osoba. […] Jak można osądzać kogoś tak surowo? Nie mówię tu o jakimś hardkorowym g***** typu napaść seksualna, gwałt i tego typu rzeczy. Nie to mam na myśli. Dochodzi do sytuacji: „Hej, dokonałeś głupiego porównania. Pożegnaj się ze swoimi marzeniami”. Patrzę na to i myślę „Kto do k**** to popiera?”.

Burr odniósł się także do porównania wyborców republikanów do ofiar Holocaustu, jakiego użyła Carano.

Rozumiem, co chciała przez to powiedzieć. Oczywiście każde porównanie do Holocaustu jest tandetne, to głupia decyzja. Nie zaprzeczam temu. Jednak czym różni się to od wszystkich tych ludzi z lewicy, którzy, gdy Trump został wybrany, mówili „On jest jak Hitler”. W jaki sposób czymś się to różni?

To nie pierwszy raz, kiedy Bill Burr wypowiada się negatywnie na temat postępowania, jakie przez wiele osób określane jest mianem cancel culture. Według aktora, Gina Carano również padła ofiarą tego zjawiska. Jego otwarta krytyka jej zwolnienia już teraz wywołała żywe reakcje wśród słuchaczy podcastu.

kalendarz wiadomości
2021
marzec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6

7

8 9 10 11 12

13

14

15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27

28

29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.