Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 sierpnia 2021, 15:32

autor: Gacek

Niedługo powstanie pierwszy serial o pracy seksualnej w Polsce

Julia i Ola, autorki podcastu Dwie dupy o dupie, ogłosiły, że niedługo na podstawie ich programu powstanie serial.

Dwie dupy o dupie to podcast prowadzony przez Aleksandrę Kluczyk, full-service escort girl, oraz Julię Tramp, striptizerkę (znajdziecie ją też na portalu Only Fans). W swoim programie kobiety opowiadają o pracy seksualnej i starają się wyjaśniać, z czym ona się naprawdę wiąże. Temat sex workingu w Polsce jest rzadko poruszany, dlatego podcast cieszy się sporym uznaniem i popularnością. Ostatnio autorki pochwaliły się, że na podstawie ich wspólnej internetowej twórczości powstanie pierwszy serial o pracy seksualnej w Polsce.

Jak podaje portal Noizz.pl, ich głównym celem jest przedstawienie pracy seksualnej z odmiennych punktów widzenia. W serialu zobaczymy perspektywę różnych osób zarabiających na usługach z tej kategorii. Fabuła pochyli się nad losem kobiet, mężczyzn oraz osób transpłciowych. Produkcja pokaże również relacje pracowników seksualnych z ich klientami, rodziną czy przyjaciółmi. Głównym celem serialu jest walka ze szkodliwymi stereotypami i stygmatyzacją osób z tego środowiska. Za realizację odpowie firma TFP, która ma już w swoim portfolio takie seriale jak Miasto długów czy Nokaut. Autorki podcastu długo rozmawiały z wytwórnią, żeby upewnić się, że filmowcy podejdą do tematu z odpowiadającą im wrażliwością. Obie kobiety będą konsultantkami merytorycznymi.

Nie wiadomo na razie, ile będą trwały odcinki ani gdzie obejrzymy obraz. Scenariuszem zajmą się Joanna Satanowska, Agnieszka Dąbrowska i Tomasz Habowski, natomiast Maria Bombała-Bienfait i Andrzej Papis odpowiedzą za produkcję serialu.