Disney Plus na listopad 2023 - lista seriali i filmów

Platforma Disney+ przedstawiła ofertę programową na listopad. Wśród propozycji coś dla siebie znajdą zarówno fani sportów, jak i dobrego humoru.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 31 października 2023
2
Źrodło fot. Quiz Lady, Jessica Yu, 20th Century Studios, 2023 / Witamy we Wrexham, Ryan Reynolds, Boardwalk Pictures, 2022
i

Jeśli od jesiennych spacerów wolicie wieczorne seanse z kubkiem ciepłej herbaty w ręku, mamy dla Was świetne informacje. Serwis Disney+ ujawnił ofertę programową, którą od listopada będą mogli cieszyć się jego subskrybenci. Wybór filmów i seriali będzie naprawdę szeroki, dlatego bez problemu zadowoli on miłośników rozmaitych gatunków.

Filmy

Listopad to wyjątkowo ponury miesiąc. W związku z tym platforma Disney+ przygotowała dla swoich klientów pełnometrażową produkcję, która powinna skutecznie poprawić nawet najgorszy nastrój. Quiz Lady ukaże nam historię Anne i jej siostry, Jenny, które muszą współpracować, aby pomóc spłacić długi hazardowe swojej matki. Kiedy ich ukochany pies zostaje porwany, siostry zmuszone są zdobyć pieniądze w jedyny znany im sposób: zmieniając Anne w prawdziwą mistrzynię teleturniejów. Czy bohaterkom uda się odzyskać czworonoga? O tym przekonamy się już 3 listopada.

Disney Plus na listopad 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Quiz Lady, Jessica Yu, 20th Century Studios, 2023.

Kolejną lekką listopadową propozycją Disney+ jest produkcja Święta rządzą! Film śledzi losy Eddie’ego Garricka, pracownika opieki społecznej z Atlanty, który z powodu traumatycznych wspomnień z dzieciństwa nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. W wigilijne popołudnie bohater spotyka mężczyznę w stroju Mikołaja. Eddie początkowo myśli, że napotkany delikwent ma problemy psychiczne. Nieświadomie wplątuje się w aferę z nieuczciwym politykiem i przeżywa magiczną przygodę, która pomaga mu ponownie uwierzyć w Święta. Premiera filmu Święta rządzą! nastąpi 17 listopada.

Seriale

Przechodząc do seriali, warto wspomnieć, że 15 listopada do biblioteki Disney+ wpadnie produkcja Brawn: Niezwykła historia Formuły 1. Czteroodcinkowy dokument prowadzony przez wielką gwiazdę Hollywood, Keanu Reevesa, skupia się na roku 2009 i sensacyjnym mistrzostwie świata F1, po jakie sięgnęła debiutująca wówczas ekipa – Brown GP.

Disney Plus na listopad 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Witamy we Wrexham, Ryan Reynolds, Boardwalk Pictures, 2022.

Bibliotekę Disney+ od 1 listopada zasilą również trzy pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu dokumentalnego Witamy we Wrexham. Tym, którzy nie śledzili dotychczasowych epizodów produkcji, przypomnijmy, że opowiada ona o jednym z najstarszych klubów piłkarskich na świecie, którego właścicielami zostali Rob McElhenney (U nas w Filadelfii) i Ryan Reynolds (Deadpool). Gwiazdy wspólnie z całym sztabem Wrexham pragną wywalczyć awans do English Football League.

Premiery filmów i seriali na listopad 2023

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Gdzie kręcono serial Shogun? Oto filmowe lokacje

Gdzie kręcono serial Shogun? Oto filmowe lokacje

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Spryciarz na Disney Plus to świetnie oceniany serial przygodowy, który zna za mało osób. Oto historia kieszonkowca z Olivera Twista

Spryciarz na Disney Plus to świetnie oceniany serial przygodowy, który zna za mało osób. Oto historia kieszonkowca z Olivera Twista

O czym jest One Day, nowy serial Netflixa? To romantyczna historia, która zachwyciła widzów i krytyków

O czym jest One Day, nowy serial Netflixa? To romantyczna historia, która zachwyciła widzów i krytyków