Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 24-26 lutego 2023 roku

Fani gier w tym tygodniu nie powinni być zawiedzeni. Podobnie jak miłośnicy komediodramatów. Zobaczcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 23 lutego 2023
4
Źrodło fot. Za lepsze jutro, Amit Bhalla i Lucas Jansen, Apple TV+, 2023 / Top Gun: Maverick, Joseph Kosinski, Paramount Pictures, 2022 / Konsultant, Tony Basgallop, Amazon Prime Video, 2023
i

Ostatnio pojawiło się i jeszcze w tym tygodniu pojawi się wiele ciekawych nowości. Z czym zatem warto spędzić ten weekend? Chociażby z najnowszym serialem Prime Video, w którym poznamy losy konsultanta w firmie produkującej gry. Ciekawie wygląda również serial, który z powodu samej estetyki można by było uznać za prequel Fallouta. No i, oczywiście, wszystkich zachęcamy do tego, by obejrzeli nowego Top Guna, który walczy o Oscary. Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 24-26 lutego 2023 roku.

Konsultant (The Consultant) – Prime Video

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 lutego
 3. Rok premiery: 2023

Christoph Waltz w nowym serialu Prime Video gra Regusa Patoffa, który dołącza do CompWare, firmy produkującej gry, jako konsultant. Jego zatrudnienie przypada akurat na moment, gdy pracownicy CompWare mierzą się z nowymi wyzwaniami oraz wymogami, które mogą odbić się nie tylko na ich pracy, ale i życiu. Warto zainteresować się tą nową produkcją z laureatem Oscara.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Konsultant

Serial Konsultant obejrzysz na Amazon Prime Video

Połączeni przeszłością (Liaison) – Apple TV+

 1. Co to: serial sensacyjny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 lutego
 3. Rok premiery: 2023

To najnowszy thriller od Apple TV+, który ma pokazać nam, jaki potencjał na zniszczenie naszej przyszłości mają błędy przeszłości. W tej pełnej akcji produkcji, której wątki dotyczyć będą politycznych intryg i pełnej pasji miłości, zobaczymy między innymi Vincenta Cassela i Evę Green. Nie pozostaje nic innego, jak tylko przygotować się na tę szaloną przygodę, która rozpocznie się w tym tygodniu.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Połączeni przeszłością

Serial Połączeni przeszłością obejrzysz na Apple TV+

Siostra Jackie (Nurse Jackie) – SkyShowtime

 1. Co to: serial komediodramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 lutego
 3. Rok premiery: 2009

SkyShowtime na razie udostępniło tylko jeden z siedmiu sezonów Siostry Jackie, ale od czegoś trzeba zacząć. To świetny komediodramat, w którym poznajemy historię uzależnionej od narkotyków pielęgniarki, mierzącej się nie tylko z licznymi problemami osobistymi, lecz również wymagającą pracą. Warto nadmienić, że ten serial nominowany był do wielu nagród, a także zdobył kilka Emmy, co brzmi jak niezła rekomendacja.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Siostra Jackie

Serial Siostra Jackie obejrzysz na SkyShowtime

Za lepsze jutro (Hello Tomorrow!) – Apple TV+

 1. Co to: serial komediodramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 lutego
 3. Rok premiery: 2023

Serial, który wygląda tak, jakby był prequelem Fallouta. To nowość od Apple TV+ osadzona w retrofuturystycznym świecie, która opowiada o komiwojażerach sprzedających księżycowe nieruchomości w systemie timeshare. Koncentruje się przede wszystkim na bohaterze granym przez Billy’ego Crudupa, który jest jednym z najbardziej utalentowanych sprzedawców, jednak jego wiara w lepsze jutro może okazać się zgubą.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Za lepsze jutro

Serial Za lepsze jutro obejrzysz na Apple TV+

Top Gun: Maverick – SkyShowtime

 1. Co to: film akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Sequel Top Guna z 1986 roku odniósł w ubiegłym roku ogromny sukces. Mówi się nawet o tym, że to dzięki niemu kina podniosły się z kolan, a inne produkcje śmielej mogły wrócić do premier na wielkim ekranie. Jedno jest pewne – Top Gun: Maverick cieszył się ogromną popularnością i zebrał liczne pochwały, a teraz powalczy o Oscary. Warto zatem zasiąść przed ekranem i poznać dalsze losy Pete’a „Mavericka” Mitchella.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Top Gun: Maverick

Film Top Gun: Maverick obejrzysz na SkyShowtime

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Kiedy Slow Horses powróci z z 4. sezonem? Znamy dokładną datę premiery

Kiedy Slow Horses powróci z z 4. sezonem? Znamy dokładną datę premiery

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Film z Henrym Cavillem ma datę premiery w streamingu

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Film z Henrym Cavillem ma datę premiery w streamingu