Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 28-30 lipca 2023 roku

Przebojowy serial fantasy wraca z drugim sezonem. Zobaczcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 27 lipca 2023
1
Źrodło fot. Breaking, Abi Damaris Corbin, Bleecker Street, 2022 / Dobry omen, Neil Gaiman, Amazon Prime Video, 2019 / Bańka pluszaków, Kristin Gore i Damian Kulash, Apple TV+, 2023
i

W tym tygodniu powraca serial Dobry omen. Niektórych może to zdziwić, ponieważ pierwszy sezon opowiedział całą historię z materiału źródłowego. W związku z tym fabuła nowej serii jest zagadką dla wszystkich. Wśród nowości znajdziemy także film, z którego dowiemy się, jak doszło do największego szału na maskotki w historii. Warto też zainteresować się innymi produkcjami, które znalazły się na naszej liście. Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 28-30 lipca 2023 roku.

Dobry omen: 2. sezon (Good Omens) – Prime Video

Co to: serial fantasy

Od kiedy dostępny na platformie: 28 lipca

Rok premiery: 2019

Po długich czterech latach powraca Dobry omen, którego historia tym razem wykracza poza materiał źródłowy. Znów przyjrzymy się niesamowitej przyjaźni Azirafala, wybrednego anioła i sprzedawcy rzadkich książek, oraz Crowleya, demona korzystającego z życia garściami. Będąc na Ziemi od tysięcy lat, po udaremnieniu Apokalipsy, para przyjaciół wraca do prostego życia wśród śmiertelników w londyńskim Soho. Nieoczekiwany posłaniec przedstawia im jednak zaskakującą tajemnicę.

Serial Dobry omen obejrzysz na Amazon Prime Video.

Bańka pluszaków (The Beanie Bubble) – Apple TV+

Co to: film komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 28 lipca

Rok premiery: 2023

Dlaczego świat nagle zaczął traktować maskotki niczym złoto? Ty Warner był sfrustrowanym sprzedawcą zabawek, dopóki jego współpraca z trzema kobietami nie przerodziła się w największy szał na zabawki w historii. The Beanie Bubble to pomysłowa opowieść o tym, co i kogo cenimy, a także o tych niedocenionych bohaterach, których imiona nie pojawiły się na metce w kształcie serca u naszych ulubieńców.

Film Bańka pluszaków obejrzysz na Apple TV+.

Breaking – SkyShowtime

Co to: film sensacyjny

Od kiedy dostępny na platformie: 27 lipca

Rok premiery: 2022

Kiedy weteranowi, Brianowi Brown-Easleyowi, Veterans Affairs odmówiło pomocy, zdesperowany i pozbawiony innych opcji wkracza do banku i bierze kilku jego pracowników jako zakładników. Przygotowuje w ten sposób grunt pod pełną napięcia konfrontację z policją. To oparta na faktach historia, w której w głównej roli występuje John Boyega.

Film Breaking obejrzysz na SkyShowtime.

Jestem najlepsza. Ja, Tonya (I, Tonya) – Prime Video

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 14 lipca

Rok premiery: 2017

W 1991 roku utalentowana łyżwiarka figurowa, Tonya Harding, zostaje pierwszą Amerykanką, która podczas zawodów wykonuje potrójnego axla. W 1994 roku jej życie popada w ruinę, gdy jej były mąż spiskuje, aby zranić Nancy Kerrigan, inną olimpijkę, w źle zaplanowanym ataku. Życie i spuścizna Harding natychmiast zostają zniszczone, ponieważ od tego momentu łyżwiarka już zawsze będzie kojarzona z jednym z najbardziej niesławnych skandali w historii sportu.

Film Jestem najlepsza. Ja, Tonya obejrzysz na Amazon Prime Video.

CODA – Apple TV+

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 13 sierpnia 2021

Rok premiery: 2021

Siedemnastoletnia Ruby jest jedynym słyszącym członkiem rodziny. Musi pełnić rolę tłumacza dla swoich rodziców, a także każdego dnia przed pójściem do szkoły pracować na rodzinnej łodzi rybackiej z ojcem i starszym bratem. Kiedy jednak bohaterka dołącza do licealnego chóru, odkrywa w sobie talent do śpiewania. Zachęcana przez swojego chórmistrza do złożenia podania do prestiżowej szkoły muzycznej, dziewczyna jest rozdarta między zobowiązaniami wobec rodziny a własnymi marzeniami.

Film CODA obejrzysz na Apple TV+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Sugar - czy będzie 2. sezon serialu Apple TV Plus z Colinem Farrellem?

Sugar - czy będzie 2. sezon serialu Apple TV Plus z Colinem Farrellem?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów