Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Romantyczny weekend? Ten na pewno może taki być, ponieważ trafiły się premiery z tego gatunku. Jeśli jednak nie są to klimaty dla Was, to znajdziecie jeszcze inne tytuły, na które warto zwrócić uwagę.

news
1 czerwca 2023
1
Źrodło fot. Z miłością, Gloria Calderón Kellett, Amazon Prime Video, 2021 / Cherry: Niewinność utracona, Anthony i Joe Russo, Apple TV+, 2021 / Bros, Nicholas Stoller, Universal Pictures 2022
i

Na platformach streamingowych dostępne są nowe premierowe tytuły, w tym kolejny sezon ciepłej komedii romantycznej oraz dramatyczny serial o trudach, z jakimi mierzą się zwykli ludzie. Ponadto warto sięgnąć po kilka starszych tytułów, których być może niektórzy jeszcze nie znają. To świetny pomysł na to, jak spędzić ten weekend w interesujący sposób. Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku.

Z miłością: 2. sezon (With Love) – Prime Video

Co to: serial komediowo-dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 2021

Z miłością to romantyczna komedia przedstawiająca historię rodzeństwa – Lily i Jorge’a – które przechodzi przez duże zmiany w życiu. Aby przetrwać burzliwy okres, polegają na wsparciu swojej licznej rodziny. Drugi sezon serialu ukazuje, jak postaci rozwijają się w sposób, jakiego dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć. Od ślubów i nowych miłości po złamane serca i tradycyjne rodzinne dramaty, widzowie będą świadkami wyjątkowej przemiany bohaterów.

Serial Z miłością obejrzysz na Amazon Prime Video.

W obronie syna (Defending Jacob) – Apple TV+

Co to: serial sensacyjny

Od kiedy dostępny na platformie: 24 kwietnia 2020

Rok premiery: 2020

To poruszający thriller oparty na bestsellerowej powieści z 2012 roku, który skupia się na asystencie prokuratora okręgowego. W małym miasteczku w stanie Massachusetts dochodzi do wstrząsającego przestępstwa, które stawia bohatera przed trudnym wyborem między obowiązkiem a miłością do swojego syna. W głównych rolach występują Chris Evans, Michelle Dockery i Jaeden Martell.

Serial W obronie syna obejrzysz na Apple TV+.

Bros – SkyShowtime

Co to: film romantyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 3 czerwca

Rok premiery: 2022

Universal Pictures prezentuje komedię romantyczną o dwóch mężczyznach, którzy być może niepewnie kierują się w stronę miłości. Może. Obydwaj są bardzo zajęci. Z komediowego umysłu Billy'ego Eichnera i talentu twórców filmowych hitów, Nicholasa Stollera i Judda Apatowa, powstał obraz Brosinteligentna, romantyczna i wzruszająca komedia o miłości i romansie wśród szaleństwa.

Film Bros obejrzysz na SkyShowtime.

Cherry: Niewinność utracona (Cherry) – Apple TV+

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 12 marca 2021

Rok premiery: 2021

Cherry to film oparty na bestsellerowej powieści o młodym mężczyźnie z Ohio, który ryzykuje utratę miłości swojego życia przez złe decyzje i uzależnienie od narkotyków. Tom Holland wciela się w tytułowego bohatera, a historia przedstawia jego walkę z PTSD oraz uzależnieniem, które doprowadza go do napadów na banki. To mroczna opowieść o poszukiwaniu sensu życia i międzyludzkich więzi.

Film Cherry obejrzysz na Apple TV+.

Sukces (Success) – SkyShowtime

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 2019

Sukces to wielowątkowy dramat, który pokazuje przytłaczające codzienne wyzwania mieszkańców Zagrzebia i nie tylko. Gdy ich działania z jednej niezwykłej nocy mają nieoczekiwane konsekwencje, zwykli ludzie postanawiają walczyć o swoje prawa. Serial to uniwersalna opowieść o frustracji, bezradności i bierności w społeczeństwie, ukazująca miłość, pracę, rodzinę, lojalność oraz najróżniejsze zagrożenia.

Serial Sukces obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Ostro krytykowany film z Justinem Timberlakiem po 12 latach od premiery stał się hitem na Netflixie

Ostro krytykowany film z Justinem Timberlakiem po 12 latach od premiery stał się hitem na Netflixie

Netflix na październik 2023 - lista seriali i filmów

Netflix na październik 2023 - lista seriali i filmów

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 19 września - 1 października 2023 roku

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 19 września - 1 października 2023 roku

Zobacz zwiastun nowego thrillera Netflixa. Występują w nim gwiazdy Star Wars i Bridgertonów

Zobacz zwiastun nowego thrillera Netflixa. Występują w nim gwiazdy Star Wars i Bridgertonów

Serce w chmurach zawładnęło Netflixem. Pełna uroku produkcja od 2 tygodni jest wśród najchętniej oglądanych na platformie

Serce w chmurach zawładnęło Netflixem. Pełna uroku produkcja od 2 tygodni jest wśród najchętniej oglądanych na platformie