Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Romantyczny weekend? Ten na pewno może taki być, ponieważ trafiły się premiery z tego gatunku. Jeśli jednak nie są to klimaty dla Was, to znajdziecie jeszcze inne tytuły, na które warto zwrócić uwagę.

news
Edyta Jastrzębska 1 czerwca 2023
1
Źrodło fot. Z miłością, Gloria Calderón Kellett, Amazon Prime Video, 2021 / Cherry: Niewinność utracona, Anthony i Joe Russo, Apple TV+, 2021 / Bros, Nicholas Stoller, Universal Pictures 2022
i

Na platformach streamingowych dostępne są nowe premierowe tytuły, w tym kolejny sezon ciepłej komedii romantycznej oraz dramatyczny serial o trudach, z jakimi mierzą się zwykli ludzie. Ponadto warto sięgnąć po kilka starszych tytułów, których być może niektórzy jeszcze nie znają. To świetny pomysł na to, jak spędzić ten weekend w interesujący sposób. Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku.

Z miłością: 2. sezon (With Love) – Prime Video

Co to: serial komediowo-dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 2021

Z miłością to romantyczna komedia przedstawiająca historię rodzeństwa – Lily i Jorge’a – które przechodzi przez duże zmiany w życiu. Aby przetrwać burzliwy okres, polegają na wsparciu swojej licznej rodziny. Drugi sezon serialu ukazuje, jak postaci rozwijają się w sposób, jakiego dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć. Od ślubów i nowych miłości po złamane serca i tradycyjne rodzinne dramaty, widzowie będą świadkami wyjątkowej przemiany bohaterów.

Serial Z miłością obejrzysz na Amazon Prime Video.

W obronie syna (Defending Jacob) – Apple TV+

Co to: serial sensacyjny

Od kiedy dostępny na platformie: 24 kwietnia 2020

Rok premiery: 2020

To poruszający thriller oparty na bestsellerowej powieści z 2012 roku, który skupia się na asystencie prokuratora okręgowego. W małym miasteczku w stanie Massachusetts dochodzi do wstrząsającego przestępstwa, które stawia bohatera przed trudnym wyborem między obowiązkiem a miłością do swojego syna. W głównych rolach występują Chris Evans, Michelle Dockery i Jaeden Martell.

Serial W obronie syna obejrzysz na Apple TV+.

Bros – SkyShowtime

Co to: film romantyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 3 czerwca

Rok premiery: 2022

Universal Pictures prezentuje komedię romantyczną o dwóch mężczyznach, którzy być może niepewnie kierują się w stronę miłości. Może. Obydwaj są bardzo zajęci. Z komediowego umysłu Billy'ego Eichnera i talentu twórców filmowych hitów, Nicholasa Stollera i Judda Apatowa, powstał obraz Brosinteligentna, romantyczna i wzruszająca komedia o miłości i romansie wśród szaleństwa.

Film Bros obejrzysz na SkyShowtime.

Cherry: Niewinność utracona (Cherry) – Apple TV+

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 12 marca 2021

Rok premiery: 2021

Cherry to film oparty na bestsellerowej powieści o młodym mężczyźnie z Ohio, który ryzykuje utratę miłości swojego życia przez złe decyzje i uzależnienie od narkotyków. Tom Holland wciela się w tytułowego bohatera, a historia przedstawia jego walkę z PTSD oraz uzależnieniem, które doprowadza go do napadów na banki. To mroczna opowieść o poszukiwaniu sensu życia i międzyludzkich więzi.

Film Cherry obejrzysz na Apple TV+.

Sukces (Success) – SkyShowtime

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 2019

Sukces to wielowątkowy dramat, który pokazuje przytłaczające codzienne wyzwania mieszkańców Zagrzebia i nie tylko. Gdy ich działania z jednej niezwykłej nocy mają nieoczekiwane konsekwencje, zwykli ludzie postanawiają walczyć o swoje prawa. Serial to uniwersalna opowieść o frustracji, bezradności i bierności w społeczeństwie, ukazująca miłość, pracę, rodzinę, lojalność oraz najróżniejsze zagrożenia.

Serial Sukces obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Sugar - czy będzie 2. sezon serialu Apple TV Plus z Colinem Farrellem?

Sugar - czy będzie 2. sezon serialu Apple TV Plus z Colinem Farrellem?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów