Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 26-28 maja 2023 roku

Czekaliście na zakończenie pierwszego sezonu Citadel? Jeśli tak, to już w tym tygodniu je dostaniecie. Poza tym w streamingu pojawiło się sporo ciekawych nowości, które warto obejrzeć w ten weekend.

news
25 maja 2023
1
Źrodło fot. Platoniczna przyjaźń, Francesca Delbanco i Nicholas Stoller, Apple TV+, 2023 / Fatal Attraction, Alexandra Cunningham i Kevin J. Hynes, Paramount+, 2023 / Citadel, Josh Applebaum, Bryan Oh i Dvis Weil, Amazon Prime Video, 2023
i

Pierwszy sezon szumnie promowanego serialu Amazona, który jest też drugą najdroższą produkcją odcinkową, w tym tygodniu dobiega końca. Co się wydarzy? Wśród nowości znajdziemy zaś produkcje komediowe, dramatyczne, coś z kina akcji, a nawet dokumentalnego – drugi sezon Prehistorycznej planety z pewnością wciągnie kolejnych widzów. Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 26-28 maja 2023 roku.

Citadel – Prime Video

Co to: serial akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 28 kwietnia

Rok premiery: 2023

W tym tygodniu finał drugiego najdroższego serialu Amazona. Czy trud i włożone w to widowisko pieniądze opłaciły się, a widzowie otrzymali satysfakcjonującą opowieść? Z całą pewnością na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć po seansie ostatniego epizodu, w którym poznamy zakończenie historii Nadii i Masona, byłych agentów Cytadeli.

Serial Citadel obejrzysz na Amazon Prime Video.

Platoniczna przyjaźń (Platonic) – Apple TV+

Co to: serial komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 24 maja

Rok premiery: 2023

Nowy serial Apple TV+ przedstawia historię pary byłych platonicznych przyjaciół, którzy zbliżają się do średniego wieku. Po długiej rozłące ponownie nawiązują ze sobą kontakt. Odnowiona przyjaźń duetu pochłania ich w całości – rozstrajając ich życia w komiczny sposób. W widowisku w głównych rolach zobaczymy Setha Rogena oraz Rose Byrne.

Serial Platoniczna przyjaźń obejrzysz na Apple TV+.

Fatal Attraction – SkyShowtime

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 22 maja

Rok premiery: 2023

Dogłębna interpretacja klasycznego thrillera z lat 80., w którym wystąpili Michael Douglas i Glenn Close, eksplorująca ponadczasowe tematy małżeństwa i niewierności przez pryzmat współczesnych postaw wobec silnych kobiet, zaburzeń osobowości i przymusowej kontroli. W serialu w głównych rolach występują Joshua Jackson oraz Lizzy Caplan.

Serial Fatal Attraction obejrzysz na SkyShowtime.

Prehistoryczna planeta: 2. sezon (Prehistoric Planet) – Apple TV+

Co to: serial dokumentalny

Od kiedy dostępny na platformie: 22 maja

Rok premiery: 2022

Prehistoryczna planeta to serial dokumentalny, który przedstawia mało znane i zaskakujące fakty z życia dinozaurów na tle środowisk z okresu kredy – w tym wybrzeży, pustyń, wód słodkowodnych, lodowych krain oraz lasu. Cofnij się o 66 mln lat, do czasów, kiedy majestatyczne dinozaury i niezwykłe stworzenia przemierzały lądy, morza i niebo.

Serial Prehistoryczna planeta obejrzysz na Apple TV+.

Miami Vice – SkyShowtime

Co to: film akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 23 maja

Rok premiery: 2006

Film oparty na serialu z lat 80. Sprawa dotycząca baronów narkotykowych i morderstwa w południowej Florydzie nabiera osobistego charakteru dla pary detektywów – Sonny’ego Crocketta i Ricardo Tubbsa. Działający nieszablonowo Crockett wdaje się w romans z żoną handlarza bronią i narkotykami, podczas gdy Tubbs stara się uporać z napaścią na swoich bliskich. Gwiazdami widowiska są Colin Farrell i Jamie Foxx.

Film Miami Vice obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Henry Cavill i Anya Chalotra zawalczyli o właściwe pokazanie relacji Geralta i Yen w Wiedźminie

Henry Cavill i Anya Chalotra zawalczyli o właściwe pokazanie relacji Geralta i Yen w Wiedźminie

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

John Krasinski rusza na ostatnią misję w hicie akcji Amazona. Zobacz zwiastun finału serialu

John Krasinski rusza na ostatnią misję w hicie akcji Amazona. Zobacz zwiastun finału serialu

Netflix na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Netflix na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów