Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 25-27 sierpnia 2023 roku

W ten weekend miłośnicy Star Wars powinni szykować się na seans Ahsoki. Ale jest też kilka innych pozycji, które warto będzie obejrzeć w tym tygodniu.

news
Edyta Jastrzębska 24 sierpnia 2023
1
Źrodło fot. The Flash, Andy Muschietti, Warner Bros. Pictures, 2023 / Ahsoka, Dave Filoni, Disney+, 2023 / Ragnarok, Adam Price, Netflix, 2020
i

Świętować z pewnością mogą fani Gwiezdnych wojen, na których w tym tygodniu czeka nowy serial z tego uniwersum. Ahsoka zbiera świetne oceny zarówno od widzów, jak i recenzentów, więc warto się nią zainteresować. Ale to nie jedyna nowość z tego tygodnia, ponieważ mamy również premierę Flasha, Ragnaroku i kilku ciekawych widowisk, które powinny trafić w gusta różnych widzów. Te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 25-27 sierpnia 2023 roku.

Ragnarok: 3. sezon – Netflix

Co to: serial fantasy

Od kiedy dostępny na platformie: 24 sierpnia

Rok premiery: 2023

To już trzecia odsłona tego serialu fantasy, w którym opowieść o dorastaniu przeplata się z nordycką mitologią. W sezonie, który ma zwieńczyć tę historię, Magne, przemieniający się w Thora, godzi się z tym, kim jest, przygotowując się do największej bitwy w jego życiu. Będzie musiał zmierzyć się z gigantami, jednak nie stanie do tej walki sam.

Serial Ragnarok obejrzysz na Netfliksie.

The Flash – HBO Max

Co to: film akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 25 sierpnia

Rok premiery: 2023

Ostanie widowisko z tzw. Snyderverse. Przygody szkarłatnego speedstera, który przez własny egoizm staje naprzeciw ogromnej katastrofy, którą zatrzymać może tylko on. Oczywiście podczas tej przygody może liczyć na nie mniej bohaterskich sojuszników pod postacią Batmana i Supergirl. Pomogą mu w ocaleniu świata przed generałem Zodem. Tylko dokonując tego, będzie w stanie wrócić do swojej rzeczywistości, z której przeniósł się, gdy zapragnął zmienić bieg historii, by ocalić swoich rodziców.

Film The Flash obejrzysz na HBO Max.

Ahsoka – Disney+

Co to: serial sci-fi

Od kiedy dostępny na platformie: 23 sierpnia

Rok premiery: 2023

W galaktyce Star Wars wciąż jest wiele historii, które czekają, aż zostaną opowiedziane. Tym razem przyszła kolej na kontynuację przygód Ahsoki Tano, byłej padawanki Anakina Skywalkera. Przed bohaterką stoi ważna misja, od której mogą zależeć losy galaktyki. I pomóc w niej ma jej dobrze znana fanom tego uniwersum sojuszniczka, Sabine Wren. To właśnie w tej produkcji do świata Gwiezdnych wojen ma powrócić wielki admirał Thrawn, który z pewnością wiele namiesza i to nie tylko w samej Ahsoce, lecz również w innych nadchodzących widowiskach.

Serial Ahsoka obejrzysz na Disney+.

Miłość do kwadratu bez granic – Netflix

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 23 sierpnia

Rok premiery: 2023

Trzeci film z serii przedstawiającej miłosne perypetie Moniki i Enza. Para zmierza ku swojemu bajkowemu zakończeniu, jednak nawet teraz nie są w stanie uniknąć pewnych problemów, ponieważ na ich drodze pojawia się postać z przeszłości jednego z nich – bohater, który może zagrozić ich szczęściu. To polska komedia romantyczna, w której w głównych rolach ponownie zobaczymy Adriannę Chlebicką i Mateusza Banasiuka.

Film Miłość do kwadratu bez granic obejrzysz na Netfliksie.

Batman i Superman: Bitwa supersynów (Batman and Superman: Battle of the Super Sons) – HBO Max

Co to: film akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 18 sierpnia

Rok premiery: 2022

Batmana i Supermana nikomu nie trzeba przedstawiać, ale jak jest z ich synami, Damianem Wayne’em i Jonathanem Kentem? Chłopcy w tym filmie staną przed ważną misją ocalenia świata. Muszą połączyć siły, aby uratować swoich ojców i ochronić planetę, stając się superbohaterami, którymi przeznaczone im było zostać.

Film Batman i Superman: Bitwa supersynów obejrzysz na HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji

Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji