Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 3-5 lutego 2023 roku

Weekend z anime oraz z Czarną Panterą? A może kolejny wieczór w towarzystwie Marka Wahlberga? Zobaczcie, co nowego pojawiło się w tym tygodniu w streamingu.

news
Edyta Jastrzębska 3 lutego 2023
1
Źrodło fot. Bleach: Thousand-Year Blood War, Tomohisa Taguchi, VIZ Media, 2022 / Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, Ryan Coogler, Marvel Studios, 2022 / Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa, Akitarou Daichi, TMS Entertainment, 2022
i

To zdecydowanie tydzień dla fanów anime. Disney+ przygotował dla nich coś wielkiego, dołączając do swojej biblioteki nie tylko najnowszą serię Bleach: Thousand-Year Blood War, lecz również wszystkie sezony starego serialu. Poza tym na Netfliksie pojawił się spin-off serii Detektyw Conan, w którego centrum znajduje się „łotrzyk” o czarnej sylwetce. Oczywiście wśród nowości znajdziemy nie tylko anime, bo do streamingu wreszcie trafił sequel Czarnej Pantery, a poza tym pojawiły się Matki równoległe, W nieskończoność i drugi sezon Harlemu. Wszystkie te nowości możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video w weekend 3-5 lutego 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa (Detective Conan: The Culprit Hanazawa) – Netflix

 1. Co to: serial anime
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 2 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Komediowy spin-off serii Detektyw Conan. To anime koncentruje się na znanym z głównej serii „łotrzyku” o czarnej sylwetce, reprezentującym winowajców, na tropie których jest znany fanom Conan Edogawa. Tym razem jednak będziemy przyglądać się perypetiom owego „łotrzyka”, który przybywa do miasta Beika z niecnymi zamiarami.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa

Serial Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa obejrzysz na Netfliksie

Matki równoległe (Madres paralelas) – HBO Max

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 5 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Penelope Cruz w dramacie o dwóch kobietach – matkach – między którymi niespodziewanie powstaje więź po tym, jak ich dzieci przyszły na świat tego samego dnia. Obie są singielkami, jednak na zupełnie innych etapach w życiu – jedna jest dojrzałą kobietą, druga zaś ledwie przestała być nastolatką. Jedna jest spokojna o to, jak sobie poradzi, druga jest pełna obaw. Jak potoczą się losy dwóch kobiet, które zbliżyły się do siebie na porodówce?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Matki równoległe

Film Matki równoległe obejrzysz na HBO Max

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (Black Panther: Wakanda Forever) – Disney+

 1. Co to: film akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Mieszkańcy Wakandy wracają, by pożegnać swojego króla. Nie mają jednak wiele czasu na opłakiwanie tej straty, ponieważ stają naprzeciw kolejnego niebezpieczeństwa, co oznacza, że potrzebują nowego obrońcy. Kto ochroni ich królestwo przed Namorem oraz mieszkańcami podwodnego królestwa Talokan? Wakanda potrzebuje nowej Czarnej Pantery.

Poza tym, że jest to kolejny rozdział MCU, z którym powinien zapoznać się każdy fan tego uniwersum, produkcja zasługuje na uwagę również dlatego, że otrzymała pięć nominacji do Oscarów i warto przekonać się, czym sobie na nie zasłużyła.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu obejrzysz na Disney+

Harlem: 2. sezon – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Z drugim sezonem wraca serial o grupie dziewczyn, które poznały się w trakcie studiów, a teraz mieszkają na Harlemie, starając się pogodzić swoje życie miłosne z pracą. W nowym sezonie przyjaciółki oczywiście dalej wspierają się na kolejnych etapach swoich karier, związków i podczas realizacji marzeń, jednak nie są w stanie uniknąć pewnych problemów, w wyniku których muszą zmienić plany lub na nowo odnaleźć siebie.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Harlem

Serial Harlem obejrzysz na Amazon Prime Video

W nieskończoność (Infinite) – HBO Max

 1. Co to: film sci-fi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 5 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Kolejny tydzień z Markiem Wahlbergiem. Tym razem aktora możemy zobaczyć w produkcji sci-fi z 2021 roku, wykorzystującej koncepcję reinkarnacji. Aktor wciela się w mężczyznę, który odkrył, że jego halucynacje tak naprawdę nie są wytworami jego wyobraźni, tylko wizjami z jego poprzednich żyć. Wykorzystanie tej wiedzy może pomóc mu w ochronie ludzkości.

 1. Dowiedz się więcej o filmie W nieskończoność

Film W nieskończoność obejrzysz na HBO Max

Bleach i BLEACH: Thousand-Year Blood War – Disney+

 1. Co to: serial anime
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 lutego
 3. Rok premiery: 2004 i 2022

Disney+ przygotował prawdziwą gratkę dla fanów anime, ponieważ w ofercie platformy znalazły się wszystkie sezony serii Bleach, która zadebiutowała w 2004 roku, a także najnowsza seria o podtytule Thousand-Year Blood War. Ta ostatnia opowiada o wojnie z Yhwachem, przedstawicielem Quincy, który jest zagrożeniem dla świata ludzi, a także dla Stowarzyszenia Dusz.

Widzowie powinni mieć jednak na uwadze to, że anime na Disney+ nie jest w polskiej wersji językowej.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Bleach

Serial Bleach obejrzysz na Disney+

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Bohaterowie z Fallouta. Wyjaśniamy, kto jest kim w serialu Amazona

Bohaterowie z Fallouta. Wyjaśniamy, kto jest kim w serialu Amazona

Czy serial Fallout powróci z 2. sezonem na Amazon Prime Video?

Czy serial Fallout powróci z 2. sezonem na Amazon Prime Video?

Kim jest Lucy z serialu Fallout? Wszystko, co wiemy o postaci granej przez Ellę Purnell

Kim jest Lucy z serialu Fallout? Wszystko, co wiemy o postaci granej przez Ellę Purnell

Kim jest Ghoul z serialu Fallout? Oto, co wiemy o bohaterze granym przez Waltona Gogginsa

Kim jest Ghoul z serialu Fallout? Oto, co wiemy o bohaterze granym przez Waltona Gogginsa

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?