Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 listopada 2021, 16:20

autor: Ignacy Kruk

Gwiazdor Strażników Galaktyki nowym Garfieldem w nadchodzącym filmie animowanym

Wszystko wskazuje na to, że ponownie przyjdzie nam podziwiać przygody kochającego lasagne czworonoga. Co poniektórych z nas może zasmucić jednak fakt, że Garfield otrzyma nowy głos, nienależący już do Billa Murraya.

Perypetie Garfielda zajmują specjalne miejsce w sercach wielu z nas. Poczynając od komiksów, przez kreskówki, po filmy aktorskie, otyły czworonóg stanowił niezawodne źródło absurdalnego humoru na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Postać antropomorficznego kocura zdaje się nie tracić pazura (pun intended), na co jasno wskazuje fakt, że Sony zdecydowało się powrócić do marki w formie filmu animowanego. Co więcej, za głos Garfielda odpowiadać będzie znany z serii o Strażnikach Galaktyki Chris Pratt.

Pomimo umiarkowanego sukcesu, jaki osiągnęły Garfield i Garfield 2 (odpowiednio 200 mln dol. i 143 mln dol.), wielu zapamiętało te obrazy dzięki fenomenalnej głównej roli legendarnego Billa Murraya. Ciężko stwierdzić, czy młodszy gwiazdor podoła wyzwaniu zastąpienia starszego aktora, warto jednak wspomnieć o tym, że nie jest on nowicjuszem, jeśli chodzi o tego typu kreacje.

Oprócz gry w Garfieldzie, Chris Pratt otrzymał niedawno rolę Mario w nadchodzącej ekranizacji gier o owym hydrauliku od Nintendo. Aktor udzielał się również w produkcjach pokroju Naprzód od Pixara czy też w serii Lego Movie. Miejmy nadzieję, że to doświadczenie przełoży się na film, na który zasługuje prawie 50-letnia postać Garfielda.

Nadchodzącą produkcję wyreżyseruje Mark Dindal (Nowe szaty króla), scenariusz zaś napisze David Reynolds (Gdzie jest Nemo). Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

kalendarz wiadomości
2021
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27

28

29 30        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.