Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 kwietnia 2021, 14:43

autor: Przemysław Dygas

Gwiazda Bridgertonów skomentowała odejście Regé-Jeana Page’a z obsady

Odejście Regé-Jeana Page’a z serialu Bridgertonowie było wielkim zaskoczeniem dla jego fanów. Teraz o sytuacji tej wypowiedziała się Adjoa Andoh.

Wydawać by się mogło, że Simon Basset to jedna z najważniejszych postaci w Bridgertonach, więc będziemy mogli obserwować jego losy także w kolejnych sezonach serialu. Jakiś czas temu okazało się jednak, że Regé-Jean Page nie powróci do swojej roli. Informacja ta była szokiem dla części fanów produkcji. Teraz o sytuacji tej wypowiedziała się Adjoa Andoh, czyli aktorka wcielająca się w Lady Danbury.

Sezon drugi jest o Anthonym Bridgertonie, więc wiemy, na czym skoncentruje się fabuła i jak wiecie, wszyscy kochamy Regé i będziemy za nim tęsknić, ale to nie jest wielkie zaskoczenie… Jest cudownym człowiekiem i będzie moim przyjacielem przez całe życie.

Jak wspomniała Andoh, odejście Regé-Jeana Page’a jest związane z kierunkiem, w jakim zmierza serial. Drugi sezon skupi się bowiem na postaci Anthony’ego Bridgertona. Twórcy najwyraźniej uznali, że w wątku tym nie ma miejsca na ciąg dalszy losów Simona Basseta.

W sieci pojawiły się jednak plotki, jakoby twórcy proponowali aktorowi udział w kilku gościnnych występach w serialu. Według portalu Page Six Regé-Jean Page odmówił ze względu na różnice kreatywne dotyczące dalszego rozwoju jego bohatera. Informacja ta nie została jednak potwierdzona przez żadne oficjalne źródła.