Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 stycznia 2022, 19:30

autor: Edyta Jastrzębska

Andrew Garfield o reakcji Sony na wycieki związane z filmem Spider-Man: No Way Home

Andrew Garfield opowiedział o swoim doświadczeniu z podtrzymywaniem tajemnicy na temat udziału w filmie o Spider-Manie.

Spider-Man: Bez drogi do domu był bardzo wyczekiwanym filmem przez wielu fanów, którzy chcieli dowiedzieć się, jak potoczą się losy Pajączka po przełomowym zakończeniu poprzedniej części trylogii. Duże zainteresowanie wzbudzały także kolejne wycieki, najpierw na temat pojawienia się złoczyńców z poprzednich odsłon przygód Człowieka Pająka, a później nawet tytułowych bohaterów w wykonaniu Tobey’a Maguire’a i Andrew Garfielda. Sony i Marvel Studios starały się dementować liczne plotki, chroniąc największy sekret przed premierą filmu. I choć z czasem część przecieków potwierdzono, wykorzystując w promocji wizerunki złoczyńców, na temat udziału poprzednich odtwórców roli Człowieka Pająka nadal milczano.

Po premierze wyszło na jaw, że zarówno Maguire, jak i Garfield, wystąpili w superbohaterskim widowisku Marvela. Drugi z wymienionych podczas rozmowy z TheWrap opowiedział o reakcji swojej oraz Sony, gdy pojawiły się pierwsze wycieki, informujące o jego udziale w filmie.

Ciężko pracowałem nad tym, żeby utrzymać w tajemnicy to, że byłem w Atlancie i brałem udział w zdjęciach do filmu. Kiedy zaczęły pojawiać się pierwsze wycieki, powiedziałem „o mój Boże, co się dzieje? Tak ciężko pracuję nad utrzymaniem tajemnicy, a tu pojawia się moje zdjęcie z Tobey’em [Maguire’em – dop. red.]!”. Oni [Sony – dop. red.] na to „nie, nie, nic nie powiemy”. „Ok, będę dalej zaprzeczać temu [udziałowi w filmie – dop. red.]”. Zrobiłem to z radością, ale to wymagało wiele pracy ze strony wszystkich. To oczywiście zapewniło ludziom ogromny dreszcz emocji w kinach, a czego więcej oczekiwać od kinowego doświadczenia, jeśli właśnie nie takiego dreszczu emocji?

Okazuje się, że taktyka marketingowców, którzy podtrzymywali narrację będą czy nie będą, opłaciła się, ponieważ film Spider-Man: Bez drogi do domu, wzbudził duże zainteresowanie w mediach oraz wśród fanów i odniósł ogromny sukces.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.