Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 stycznia 2022, 13:35

autor: Ania Orzech

Andrew Garfield mówi o powrocie do roli Spider-Mana

Andrew Garfield przerywa milczenie i mówi o występie w Spider-Man: No Way Home oraz powrocie do roli Człowieka-Pająka.

Teraz, gdy Spider-Man: No Way Home trafił na duże ekrany, Andrew Garfield postanowił przerwać milczenie i rzucić trochę światła na udział w produkcji. Wspomniał również, że z przyjemnością ponownie założy strój Spider-Mana, jednak tylko na konkretnych warunkach. W rozmowie z portalem Variety, aktor otwarcie mówi o powrocie do roli Człowieka-Pająka i dziękuje twórcom za możliwość domknięcia losów swojej postaci:

Jestem bardzo wdzięczy. Jestem naprawdę wdzięczy, że otrzymałem możliwość domknięcia historii Petera Parkera, którego grałem. Uwielbiam tę postać i cieszę się, że mogłem pracować z tymi niezwykłymi aktorami, z niesamowitym reżyserem i dla Marvela współpracującego z Sony. Tam, gdzie zakończyła się ostatnio historia mojego Petera, pozostało wiele pytań bez odpowiedzi. Miałem okazję by wrócić i trochę go uzdrowić, wspierając przy tym Petera Toma Hollanda, celebrującego zakończenie trylogii jego postaci, bez odwracania od niego uwagi.

Andrew Garfield pomimo wcześniejszych zapewnień, że nie wróci do roli Spider-Mana, w tym samym wywiadzie optymistycznie odniósł się do możliwości powrotu:

Jestem otwarty na powrót w czymś, jeśli wydaje się to właściwe. Peter i Spider-Man to postacie poświęcone walce dla większego dobra. (Peter - dop. red.) jest chłopakiem z klasy robotniczej Queens, który doskonale wie czym jest ból po stracie i walka. Skupiłbym się na etyce Petera Parkera, jeśli rzeczywiście miałoby do czegoś dojść i miałbym możliwość kontynuowania jego historii. Ale musiałbym czuć się bardzo pewnie z takim projektem.

Plotki na temat pojawienia się Garfielda w produkcji Marvela lub Sony, krążą po sieci od dłuższego czasu. Od niedawna mówi się o udziale gwiazdy w Morbiusie, którego premiera po raz siódmy została przesunięta. Niektórzy uważają, że ostatnie opóźnienie spowodowane jest kręceniem sceny, w której miałby pojawić się Brytyjczyk.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.