Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 stycznia 2022, 16:20

autor: Ignacy Kruk

Andrew Garfield chce więcej wspólnych filmów z Tobeyem Maguire'em i Tomem Hollandem

Andrew Garfield wypowiedział się na temat potencjalnego udziału w następnych filmach o Spider-Manie. Aktor podkreślił również, że jest zainteresowany dalszą współpracą z Tobeyem Maguire'em i Tomem Hollandem.

Ogromny sukces Spider-Man: No Way Home jasno wskazuje na to, że trio Spider-Manów w jednym filmie ma niesamowity potencjał. Podobnie uważa Andrew Garfield, który podczas podcastu Happy Sad Confused, dał jasno do zrozumienia, że jest bardzo zainteresowany perspektywą dalszej współpracy z Tobeyem Maguirem i Tomem Hollandem:

Jeśli chodzi o przyszłość to tak, jestem zdecydowanie otwarty na taką możliwość. Jednak musiałoby to być coś naprawdę wyjątkowego, coś co służyłoby postaci i podobało się fanom. Jest coś żartobliwego, unikalnego i nieoczekiwanego w tym koncepcie. […] Bardzo chciałbym kontynuować współpracę z Tobeyem [Maguirem] i Tomem [Hollandem]. Ten rodzaj braterskiej relacji jest bardzo ciekawy.

Aktor w przeszłości nie raz podkreślał, że chętnie wróciłby do roli Petera Parkera pod warunkiem, że zostanie to zrealizowane we właściwy sposób. Jak powiedział w ostatnim wywiadzie dla serwisu Variety:

Peter Parker i Spider-Man są postaciami, które robią to, co robią dla dobra ogółu. Peter jest chłopakiem z klasy robotniczej z Queens, który wie czym jest strata i jak to jest zmagać się z trudnościami. Ponadto jest skrajnie empatyczny. Jeśli nadarzy się okazja by wrócić [do roli – dop. red.] i opowiedzieć coś więcej na ten temat, chciałbym skupić się na etycznych wartościach Petera Parkera. Ale by to zrobić, musiałbym czuć się bardzo pewnie z tym projektem.

Sądząc po tym, jak doskonale odebrany został Spider-Man: No Way Home, istnieje spore prawdopodobieństwo, że Marvel wykorzysta okazję i będzie kontynuować rozwój multiwersum. W związku z czym najpewniej dostaniemy więcej filmów poruszających ten aspekt MCU.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.