Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 listopada 2022, 19:35

Aktorski remake anime Your Name nie ma szczęścia; to już druga zmiana reżysera

Amerykański remake Kimi no Na wa ma nowego reżysera. Czy znane nazwisko sprawi, że projekt wreszcie zostanie doprowadzony do końca?

Źrodło fot. Kimi no Na wa/Your Name; Makoto Shinkai; 2016
i

Amerykańskie kino wypełnione jest po brzegi produkcjami, które są stworzone na podstawie kinematograficznych hitów z innych krajów. Your Name miał być jednym z nich, jednak od kilku lat projekt ten nie ma szczęścia.

Po raz kolejny doszło do zmiany osoby zajmującej stołek reżyserski. Stworzenia filmu aktorskiego podjął się Carlos López Estrada (via Variety). Jednocześnie będzie on również scenarzystą widowiska. Z pewnością będzie pracował na bazie scenariusza napisanego pierwotnie przez Erika Heissereera, który wcześniej odpowiedzialny był za napisanie historii.

Disney+ kupisz tutaj

Twórca Rai i ostatniego smoka jest już trzecim reżyserem Your Name. Przed nim stanowisko to piastowali Marc Webb oraz Lee Isaac Chung, jednak żaden z nich nie utrzymał tej posady zbyt długo.

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących zmian, jakie twórcy Your Name na pewno jakieś wprowadzą do opowieści znanej z materiału źródłowego.

Przypomnijmy, że Kimi no Na wa opowiada historię dwójki nastolatków, którzy odkrywają, że mogą zamieniać się ciałami.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.