Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 stycznia 2021, 13:30

autor: Karol Laska

Afera wokół Justice League - Fisher usunięty przez Warner Bros. Chce zwolnienia prezesa

Nie zobaczymy Cyborga w The Flash - potwierdził to w końcu sam aktor, Ray Fisher. Nie zgadza się on jednak na takie traktowanie przez Warner Bros. i domaga się dymisji Waltera Hamady, prezesa DC Films.

W SKRÓCIE:
  1. Ray Fisher potwierdził, że DC Films usunęło postać Cyborga z filmu The Flash;
  2. aktor opublikował złożone oświadczenie, w którym wytyka Walterowi Hamadzie wszystkie popełnione przez niego grzechy.

Smutna telenowela pomiędzy Rayem Fisherem, odtwórcą roli Cyborga w Justice League, a władzami DC cały czas trwa, a teraz doszło do dosyć bolesnego dla aktora przełomu. Najpierw jednak przypomnijmy sobie na szybko, na czym stoimy, bo łatwo się jest w tym złożonym konflikcie pogubić.

Jakiś czas DC Films reprezentowane przez Waltera Hamadę nieoficjalnie ogłosiło, że postać Cyborga nie zostanie wykorzystana w filmie The Flash pomimo wcześniejszych zapewnień o jej udziale. Decyzja ta miała oczywiście związek ze śledztwem w sprawie Geoffa Johnsa, Jossa Whedona i innych producentów Ligi Sprawiedliwości i braku kooperacji ze strony Raya Fishera.

Aktor szybko jednak zaprzeczył tym doniesieniom, twierdząc, że nadal jest częścią DC i nikt wcześnie nie ustalał z nim usunięcia Cyborga z filmu o Flashu. Minęło kilka dni, a stanowisko gwiazdora zmieniło się o 180 stopni.

Opublikował on na Twitterze bardzo długie oświadczenie (znajdziecie je poniżej), w którym potwierdził, że Warner Bros. Pictures postanowiło zrezygnować z jego usług. Fisher wyraził silne niezadowolenie z tym związane, twierdząc, że rola Cyborga w The Flash nie była nic nieznaczącym cameo, tylko miała mieć rzeczywisty wpływ na przebieg fabuły.

Artysta nie zamierza się jednak poddawać i dalej będzie walczył o to, aby domniemane rasistowskie akty na planie Justice League zostały udowodnione. Chciałby się teraz szczególnie skupić na Walterze Hamadzie, który ponoć nie tylko lekceważył oświadczenia Fishera, ale i tuszował wszelkie nadużycia Whedona oraz Johnsa. Aktor postara się dowieść win Hamady, aby następnie usunąć go z pozycji prezesa DC Films.

Post spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy wyrazili wsparcie dla gwiazdora. Oczywiście znalazły się też głosy kwestionujące prawdziwość jego tez i szczerość intencji. W każdym razie jedno wiemy na pewno – Cyborga na ten moment w uniwersum filmowym DC po prostu nie ma.

kalendarz wiadomości
2021
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
         

1

2

3 4 5

6

7 8 9

10

11 12 13 14 15 16

17

18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.