Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 kwietnia 2022, 20:00

Drugi sezon Reachera będzie mocno różnił się od pierwszego

Drugi sezon serialu Reacher może całkowicie różnić się od pierwszego. Showrunner, Nick Santora, wyjaśnił, że wpływ na to ma charakter głównego bohatera hitu Prime Video, Jacka Reachera.

Źródło: YouTube / Prime Video

Reacher, który premierę miał 4 lutego 2022 roku, pobił rekordy popularności, czego dowodzą oceny ma portalach Metacritic (8.2) oraz Rotten Tomatoes (90%). Nie ma jednak pewności czy drugi sezon serialu będzie równie dobrze oceniany, ponieważ jego obsada, a co za tym idzie napotkane postacie, może być całkowicie inna. Ma to być spowodowane charakterem Jacka Reachera (Alan Ritchson), który jest „samotnym wilkiem”.

Serial Reacher obejrzysz tutaj

Reacher z nową obsadą w drugim sezonie

Jak donosi ScreenRant, portal TVLine przeprowadził rozmowę z showrunnerem Reachera, Nickiem Santorą i redaktorom udało się uzyskać pewne informacje dotyczące drugiego sezonu. Wygląda na to, że kolejne sezony będą w znacznym stopniu różnić się obsadą, ponieważ bohater działa sam i nigdy nie utrzymuje dłuższego kontaktu z napotkanymi towarzyszami. Santora jednak nie zamyka tych drzwi i zakłada możliwość powrotu niektórych osób:

Powiem to i nie próbuję być nieśmiały lub uroczy – nigdy nie wiesz jakie postacie mogą powrócić. Możemy wpaść na świetny pomysł i powiedzieć: „Wiecie co? Może ta postać będzie pasowała do drugiego lub trzeciego sezonu” i wtedy przywracamy ją na chwilę albo na przedłużoną wizytę, [ale] Reacher nie jest osobą, która biega dookoła z obstawą. Jest samotnym wilkiem i musimy pozostać temu wierni.

Taka konstrukcja fabuły sprawia, że nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszła popularność Reachera. Widzowie lubią przywiązywać się do pewnych postaci i dzięki temu bardziej angażują się w widowisko. Zmieniająca się co sezon obsada może znacznie zmniejszyć zainteresowanie widowiskiem.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
kwiecień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2

3

4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23

24

25 26 27 28 29 30
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.