Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Three Thousand Years of Longing

Film premiera: 24.08.2022

Three Thousand Years of Longing to opowieść o pewnej uczonej, która nieoczekiwanie spotyka Dżina. Istota obiecuje spełnić trzy jej życzenia. Produkcja jest melodramatem fantasy. czytaj więcej

Więcej o Three Thousand Years of Longing

„Anty-Mad Max” to najnowszy projekt reżysera słynnego postapo

George Miller, twórca serii Mad Max, zdradził parę szczegółów na tematu swojego nowego projektu fantasy, w którym akcja ustąpi miejsca dramaturgii oraz dialogom. Znamy również zaangażowanych w produkcję aktorów.

„Anty-Mad Max” to najnowszy projekt reżysera słynnego postapo

Karol Laska, 10 grudnia 2020, 16:00

126809

Kontynuacje Mad Maxa wstrzymane. George Miller zapowiada nowy film

Three Thousand Years of Longing - oto tytuł nowego filmu George'a Millera, twórcy marki Mad Max. Australijski reżyser planuje wielkie widowisko, w którym główne role zagrają Idris Elba i Tilda Swinton. Na czas jego tworzenia kolejne odsłony postapokaliptycznej serii idą w odstawkę.

Kontynuacje Mad Maxa wstrzymane. George Miller zapowiada nowy film

Jiker, 30 października 2018, 14:59

111820

Film: Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing to opowieść o pewnej uczonej, która nieoczekiwanie spotyka Dżina. Istota obiecuje spełnić trzy jej życzenia. Produkcja jest melodramatem fantasy.

Three Thousand Years of Longing jest filmem wyreżyserowanym przez George'a Millera (seria Mad Max). Główną bohaterką opowieści jest Alithea Binnie, samotna uczona, która wybiera się na wycieczkę do Istanbułu. W trakcie podróży spotyka ona Dżina. Ten oferuje jej spełnienie trzech życzeń w zamian z wolność. A największym pragnieniem kobiety jest odnalezienie miłości. W produkcji wystąpili między innymi Idris Elba (Dżin), Tilda Swinton (Alithea Binnie), Kaan Guldur (Murad IV), Hayley Gia Hughes (Studentka), Aiden Mckenzie (Pasażer), Aska Karem (oficer ochrony) i Angie Tricker (Narratolog). Zdjęcia kręcono m.in. w Sydney.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun