Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Bar dobrych ludzi (The Tender Bar)

Film premiera: 17.12.2021

Bar dobrych ludzi to film dramatyczny skupiający się na historii zagubionego nieco w życiu młodego chłopaka znanego jako J.R. Swoją drogę pomaga mu odnaleźć prowadzący lokalny bar wujek Charlie. czytaj więcej

Więcej o Bar dobrych ludzi

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 7-9 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu wśród nowości na platformach streamingowych znalazły się ciekawe adaptacje książek, historie inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, a także inne, warte obejrzenia produkcje. Przekonajcie się, z jakimi nowościami możecie zapoznać się w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 7-9 stycznia 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 7 stycznia 2022, 11:35

135485

Ben Affleck wyjaśnia, dlaczego nie chce już grać głównych ról

Ben Affleck zdradził powody, dla których jest coraz mniej zainteresowany rolami pierwszoplanowymi. Aktor zamierza skupić się na odgrywaniu złożonych i mniej schematycznych postaci drugoplanowych.

Ben Affleck wyjaśnia, dlaczego nie chce już grać głównych ról

Ignacy Kruk, 17 grudnia 2021, 14:15

135126

Film: Bar dobrych ludzi

Bar dobrych ludzi to film dramatyczny skupiający się na historii zagubionego nieco w życiu młodego chłopaka znanego jako J.R. Swoją drogę pomaga mu odnaleźć prowadzący lokalny bar wujek Charlie.

Bar dobrych ludzi to wyreżyserowany przez George'a Clooneya (Good Night and Good Luck, Idy marcowe) dramat, wyprodukowany dla platformy Amazon Prime Video. Głównym bohaterem opowieści jest młodzieniec o imieniu J.R. Jest on wychowywany przez samotną matkę i w jego domu nieco brakuje męskich wzorców. W konsekwencji chłopak nie może znaleźć swojej ścieżki w życiu. Oparcie odnajduje w wujku Charliem, który prowadzi lokalny bar. Mężczyzna budzi w J.R. miłość do literatury, która sprawia, że ten chce zostać pisarzem. Na ekranie możemy zobaczyć między innymi Bena Afflecka (wujek Charlie), Christophera Lloyda (Dziadek), Lily Rabe (Dorothy) oraz Tye'a Sheridana (J.R.). Zdjęcia kręcono w Fitchburgu, Lowell, Ashby i Ipswich.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun