Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Mitchellowie kontra Maszyny (The Mitchells vs. the Machines)

Film premiera: 22.04.2021

Mitchellowie kontra maszyny to film animowany opowiadający historię pewnej rodziny, która stara się jakoś przeżyć w opanowanym przez roboty świecie. Nieoczekiwanie stają się oni ostatnią nadzieją Ziemi. czytaj więcej

Więcej o Mitchellowie kontra Maszyny

Najlepsze komedie 2022, nasze top 23

Fajna komedia na wieczór poszukiwana? Potrzebujecie nowych komedii, bo wszystko, co powstało przed 2022, znacie już na pamięć? Śpieszymy z pomocą i listą nowych filmów.

Najlepsze komedie 2022, nasze top 23

Ewelina Krzykała, 12 września 2022, 15:30

129689

Najlepsze nowe filmy 2021 roku

Poniżej prezentujemy listę tytułów, które zasługują naszym zdaniem na wyróżnienie w 2021 roku. Zestawienie będzie na bieżąco aktualizowane, by w ciągu kolejnych miesięcy nie umknęła Wam żadna warta uwagi premiera.

Najlepsze nowe filmy 2021 roku

Patryk Kubiak, 23 grudnia 2021, 15:30

2994

Film: Mitchellowie kontra Maszyny

Mitchellowie kontra maszyny to film animowany opowiadający historię pewnej rodziny, która stara się jakoś przeżyć w opanowanym przez roboty świecie. Nieoczekiwanie stają się oni ostatnią nadzieją Ziemi. Produkcja należy do gatunku komedii.

Mitchellowie kontra maszyny to zrealizowana w technice 3D animacja komediowa, stworzona dla platformy Netflix. Jej reżyserem jest Michael Rianda. Opowiada ona o przygodach ekscentrycznej rodzinki Mitchellów – utalentowanej nastolatki Katie, jej dziwacznego brata Aarona, jej ojca Ricka, jej matki Lindy oraz psa. Gdy wspólnie odwożą oni dziewczynę na studia, wybucha wielka rewolucja robotów, które opanowują cały świat i więżą ludzi. Nieoczekiwanie powstrzymać ich mogą tylko Mitchellowie. W oryginalnej wersji językowej możemy usłyszeć między innymi Abbi Jacobson (Katie), Danny'ego McBride'a (Rick), Mayę Rudolph (Linda), Erica André (Mark Bowman) oraz Olivię Colman (Pal). Animacja powstała w Chicago, Los Angeles oraz Paryżu.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun