Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Zaginione miasto (The Lost City)

Film premiera: 24.03.2022 , w Polsce: 01.04.2022

Zaginione miasto to komedia romantyczna z elementami filmu przygodowego reżyserii Aarona i Adama Nee. Opowiada o pisarce i modelu, ofiarach porwania, dla których okazuje się ono być okazją do przeżycia niezapomnianej przygody. czytaj więcej

Więcej o Zaginione miasto

Daniel Radcliffe o tym, jak to jest żyć z łatką Harry’ego Pottera

Często aktorom przypisywana jest łatka jednej postaci. Daniel Radcliffe, który kojarzony jest przede wszystkim z postacią Harry’ego Pottera, wypowiedział się ostatnio na ten temat.

Daniel Radcliffe o tym, jak to jest żyć z łatką Harry’ego Pottera

Bazowski, 29 marca 2022, 13:28

137433

Sandra Bullock, Channing Tatum i Brad Pitt na zwiastunie komedii The Lost City

The Lost City to komedia przygodowa od studia Paramont Pictures. Wytwórnia właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun, z którego wynika, że może być całkiem zabawnie.

Sandra Bullock, Channing Tatum i Brad Pitt na zwiastunie komedii The Lost City

Ania Orzech, 17 grudnia 2021, 12:34

135120

Film: Zaginione miasto

Zaginione miasto to komedia romantyczna z elementami filmu przygodowego reżyserii Aarona i Adama Nee. Opowiada o pisarce i modelu, ofiarach porwania, dla których okazuje się ono być okazją do przeżycia niezapomnianej przygody.

Zaginione miasto to przygodowa komedia romantyczna wyreżyserowana przez Aarona i Adama Lee. Głównymi bohaterami filmu są Loretta i Alan – pisarka oraz model występujący na okładkach jej książek. Podczas trasy promującej swoją najnowszą książkę Loretta zostaje porwana przez Fairfaxa, miliardera chcącego by doprowadziła go do mitycznego zaginionego miasta, które według niego skrywa się gdzieś w głębi dżungli. Na ratunek kobiecie rusza Alan, pragnący udowodnić że może być bohaterem tak jak książkowy protagonista, którego gra. W filmie wystąpili m.in. Sandra Bullock (Loretta Sage), Channing Tatum (Alan) i Daniel Radcliffe (Fairfax).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun