Na samą myśl o Tobie (The Idea of You)

Film premiera: 16.03.2024

The Idea of You to opowieść o 40-letniej samotnej matce, która nawiązuje romans z 24-letnim liderem popularnego boysbandu. Produkcja należy do gatunku melodramatów. czytaj więcej

Więcej o Na samą myśl o Tobie

Filmy i seriale, które zobaczymy na Amazon Prime Video w 2024 roku

Platforma Prime Video pochwaliła się materiałem prezentującym najciekawsze produkcje, jakie w przyszłym roku będą królować w serwisie Amazona. Serial Fallout to nie jedyny tytuł, który ma zadatki na hit.

Filmy i seriale, które zobaczymy na Amazon Prime Video w 2024 roku

grim_reaper, 22 grudnia 2023, 10:40

Filmy i seriale, które zobaczymy na Amazon Prime Video w 2024 roku

Film: Na samą myśl o Tobie

The Idea of You to opowieść o 40-letniej samotnej matce, która nawiązuje romans z 24-letnim liderem popularnego boysbandu. Produkcja należy do gatunku melodramatów.

The Idea of You jest zrealizowanym dla platformy Amazon Prime Video melodramatem w reżyserii Michaela Showaltera (I tak cię kocham), opartym na powieści Na samą myśl o tobie autorstwa Robinne Lee. Główną bohaterką historii jest Solčne, 40-letnia rozwódka i właścicielka galerii sztuki. Na prośbę byłego męża zabiera ona swoją nastoletnią córkę na festiwal muzyczny Coachella. Na miejscu poznaje Augusta Moona, 24-letniego lidera popularnego boysbandu. Mimo sporej różnicy wieku, dwójka ta wdaje się w płomienny romans. W produkcji wystąpili m.in. Anne Hathaway (Solčne), Nicholas Galitzine (Hayes Campbell), Ella Rubin (Izzy), Reid Scott (Dan), Jordan Aaron Hall (Zeke), Jaiden Anthony (Adrian), Viktor White (Simon) oraz Dakota Adan (Rory). Zdjęcia kręcono w Atlancie i Savannah.