Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Głęboka woda (Deep Water)

Film premiera: 18.03.2022

Głęboka woda to erotyczny thriller psychologiczny reżyserii Adriana Lyne’a. Opowiada o Vicu Van Allenie, bogatym mężczyźnie, który staje się głównym podejrzanym w sprawie zaginięć kochanków jego żony. czytaj więcej

Więcej o Głęboka woda

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 18-20 marca 2022 roku

Największą premierą tego tygodnia na VoD wydają się rodzime Krakowskie potwory. Poza tym czeka nas premiera serialu DMZ z uniwersum DC – i to od razu wszystkich odcinków. Nie zabraknie też starych i nowych filmów.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 18-20 marca 2022 roku

hexx0, 18 marca 2022, 13:00

137180

Ben Affleck i Ana de Armas w niezręcznym zwiastunie nowego thrillera erotycznego

Ben Affleck i Ana de Armas to para, która niedawno się rozstała. Jak się okazuje, nie przeszkadza im to we wspólnym zagraniu w thrillerze erotycznym Głęboka woda. Film dostał właśnie zwiastun.

Ben Affleck i Ana de Armas w niezręcznym zwiastunie nowego thrillera erotycznego

Patryk Kubiak, 15 lutego 2022, 14:30

136414

Film: Głęboka woda

Głęboka woda to erotyczny thriller psychologiczny reżyserii Adriana Lyne’a. Opowiada o Vicu Van Allenie, bogatym mężczyźnie, który staje się głównym podejrzanym w sprawie zaginięć kochanków jego żony.

Głęboka woda to wydany w 2022 roku erotyczny thriller psychologiczny reżyserii Adriana Lyne’a. Tytuł wydano początkowo na platformie streamingowej Hulu. Opowiada o Vicu i Melindzie Van Allenach, zamożnym małżeństwie żyjącym razem wyłącznie z konieczności. By oszczędzić ich córce, Trixie, stresu wynikającego z rozwodu, Vic i Melinda prowadzą otwarty związek. Gdy kochankowie Melindy zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach, głównym podejrzanym staje się zazdrosny i sfrustrowany Vic. W filmie wystąpili m.in. Ben Affleck (Vic Van Allen), Ana de Armas (Melinda van Allen), Tracy Letts (Don Wilson), Grace Jenkins (Trixie van Allen) i Finn Wittrock (Tony Cameron).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.