Spree

Film premiera: 14.08.2020 , w Polsce: 13.05.2022

Spree to amerykański thriller z elementami czarnej komedii reżyserii Eugene’a Kotlyarenko. Opowiada o Kurcie, młodym mężczyźnie, który zaczyna mordować ludzi podczas livestreamu w celu osiągnięcia internetowej sławy. czytaj więcej

Film: Spree

Spree to amerykański thriller z elementami czarnej komedii reżyserii Eugene’a Kotlyarenko. Opowiada o Kurcie, młodym mężczyźnie, który zaczyna mordować ludzi podczas livestreamu w celu osiągnięcia internetowej sławy.

Spree to amerykański thriller z elementami czarnej komedii reżyserii Eugene’a Kotlyarenko. Jego głównym bohaterem jest Kurt Kunkle, młody mężczyzna uzależniony od mediów społecznościowych. Mimo marzeń o karierze i sukcesie, brak charyzmy Kurta uniemożliwia mu zdobycie sławy. Niezrównoważony, zdesperowany i gotowy zrobić wszystko by osiągnąć cel Kurt zatrudnia się jako kierowca przewożący użytkowników apilkacji mobilnej Spree. Pracę wykorzystuje by mordować klientów podczas livestreamu, chcąc w ten sposób za wszelką cenę osiągnąć rozgłos. W filmie występują m.in. Joe Keery (Kurt Kunkle), Sasheer Zamata (Jessie Adams), David Arquette (Kris Kunkle) i Sunny Kim (uNo).