Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

007: Spectre (Spectre)

Film premiera: 26.10.2015

Spectre to kolejny film, w którym mamy okazję śledzić przygody agenta MI6 o kryptonimie 007 – Jamesa Bonda. czytaj więcej

Więcej o 007: Spectre

Daniel Craig ujawnia, czy żałuje odejścia od roli Jamesa Bonda

Daniel Craig zdradził, czy żałuje zakończenia swojej przygody jako James Bond. Oprócz tego aktor wspomniał o planach dotyczących ostatecznego losu postaci, które powstały przed nakręceniem Casino Royale.

Daniel Craig ujawnia, czy żałuje odejścia od roli Jamesa Bonda

Zbigniew Woźnicki, 17 grudnia 2022, 21:30

145990

Najdroższe sceny, które kosztowały miliony

Dziś prezentujemy dziewięć scen filmowych, za które twórcy i wytwórnie zapłaciły całkiem spore sumy. Z jakich tytułów pochodzą? Jaka jest ich historia? Przekonajcie się sami!

Najdroższe sceny, które kosztowały miliony

Jan Tracz, 10 kwietnia 2022, 09:31

3472

Spectre, Sufrażystka - weekendowe premiery filmowe

Mimo tego, że w najbliższy weekend do kin wchodzi 7 premier, to w ogólnym rozrachunku liczy się tylko jedna - Spectre, czyli nowy odcinek przygód Jamesa Bonda, bez wątpienia będzie hitem.

Spectre, Sufrażystka - weekendowe premiery filmowe

fsm, 5 listopada 2015, 09:49

94936

FILMag #48 - Spectre, Igrzyska śmierci i Dobry dinozaur

Wszystkim kinomaniakom proponujemy wyjątkowo atrakcyjny zestaw 8 listopadowych premier. Zaczynamy od jamesa Bonda, poznajemy Steve'a Jobsa, walczymy w Igrzyskach śmierci, a na koniec wędrujemy z Dobrym dinozaurem i mrocznym Czerwonym pająkiem.

FILMag #48 - Spectre, Igrzyska śmierci i Dobry dinozaur

eJay & fsm, 4 listopada 2015, 13:35

1222

Film: 007: Spectre

Spectre to kolejny film, w którym mamy okazję śledzić przygody agenta MI6 o kryptonimie 007 – Jamesa Bonda. Tym razem bohater musi stawić czoła swojej przeszłości oraz organizacji znanej jako SPECTRE, na czele której stoi demoniczny Franz Oberhauser.

Spectre jest 24. filmem o przygodach Jamesa Bonda. Za jego reżyserię odpowiada Sam Mendes (American Beauty, 1917, Droga do szczęścia). Tym razem stworzony przez Iana Fleminga najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości podąża tropem złowrogiej organizacji SPECTRE, na czele której stoi tajemniczy Franz Oberhauser. Szybko okaże się, że w ramach tej misji agent 007 zostanie zmuszony to stawienia czoła demonom z przeszłości. W tym samym czasie przełożony Bonda, M, musi w Londynie stoczyć polityczną batalię o przyszłość MI6. W tytule wystąpiły takie gwiazdy, jak Daniel Craig (James Bond), Christoph Waltz (Franz Oberhauser), Léa Seydoux (Madeleine Swann), Ralph Fiennes (M), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Moneypenny), Dave Bautista (Hinx) i Andrew Scott (Max Denbigh). Zdjęcia kręcono w Londynie, Woodstock, Iver Heath, Tangerze, Wadżdzie, Arfudzie, Meksyku, Rzymie, Sölden, Obertilliach oraz nad Jeziorem Altaussee.

Zobacz zwiastun

Spectre - trailer filmu #2

Spectre - trailer filmu #1

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.