Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

To brzmi jak miłość (Sounds Like Love)

Film premiera: 29.09.2021

To brzmi jak miłość to film opowiadający historię 30-letniej kobiety o imieniu Maca, która stara się żyć pełnią życia i po prostu być szczęśliwa. Na drodze staje jej jednak mężczyzna, który niegdyś złamał jej serce. czytaj więcej

Film: To brzmi jak miłość

To brzmi jak miłość to film opowiadający historię 30-letniej kobiety o imieniu Maca, która stara się żyć pełnią życia i po prostu być szczęśliwa. Na drodze staje jej jednak mężczyzna, który niegdyś złamał jej serce. Produkcję możemy zaliczyć do gatunku romansów.

To brzmi jak miłość to hiszpański film w reżyserii Juany Macías wyprodukowany dla platformy Netflix. Jego główną bohaterką jest Maca, kobieta po 30-tce, pracująca jako asystentka influencerki modowej. Mimo trudów stara się ona żyć pełnią życia i być szczęśliwa, w czym pomagają jej dwie przyjaciółki – Jimena i Adriana. Ten względny spokój burzy jednak nagłe pojawienie się Leo – mężczyzny, który niegdyś złamał jej serce. W produkcji wystąpili między innymi María Valverde (Maca), Álex González (Leo), Susana Abaitua (Adriana) oraz Elisabet Casanovas (Jimena). Zdjęcia zrealizowano w Madrycie oraz w Lizbonie.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.