Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Poradnik pozytywnego myślenia (Silver Linings Playbook)

Film premiera: 08.09.2012

Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". czytaj więcej

Więcej o Poradnik pozytywnego myślenia

Najlepsze filmy romantyczne na walentynki 2022, nasze top 12

Nadchodzą walentynki, czyli najlepsza okazja do obejrzenia ulubionych filmów romantycznych. Netflix i inne platformy oferują ich naprawdę sporo, dlatego wybraliśmy 12 wartych uwagi reprezentantów gatunku dostępnych na tej platformie.

Najlepsze filmy romantyczne na walentynki 2022, nasze top 12

Karol Laska, 13 lutego 2022, 09:30

128095

FILMag #14 - masa oskarowych produkcji i Drogówka od Smarzowskiego

Luty w polskich kinach to zawsze gorący okres, bowiem dystrybutorzy wprowadzają nominowane do Oscarów filmy - warto sprawdzić, jakie produkcje walczą o nagrody.

FILMag #14 - masa oskarowych produkcji i Drogówka od Smarzowskiego

eJay & fsm, 26 stycznia 2013, 11:00

894

Film: Poradnik pozytywnego myślenia

Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun