Purpurowe serca (Purple Hearts)

Film premiera: 29.07.2022

Purpurowe serca (Purple Hearts) jest opowieścią o aspirującej artystce muzycznej, która zakochuje się w żołnierzu. Produkcja należy do gatunku melodramatów. czytaj więcej

Więcej o Purpurowe serca

Netflix ma nowego filmowego rekordzistę, ta produkcja może Was zaskoczyć

Zupełnie niespodziewanie platforma Netflix zyskała nowego rekordzistę w kategorii filmów pełnometrażowych. Niepozorna produkcja przebiła takie hity jak chociażby The Gray Man.

Netflix ma nowego filmowego rekordzistę, ta produkcja może Was zaskoczyć

grim_reaper, 16 sierpnia 2022, 12:34

Netflix ma nowego filmowego rekordzistę, ta produkcja może Was zaskoczyć

Film: Purpurowe serca

Purpurowe serca (Purple Hearts) jest opowieścią o aspirującej artystce muzycznej, która zakochuje się w żołnierzu. Produkcja należy do gatunku melodramatów.

Purple Hearts jest wyreżyserowanym przez Bena Lewina (Sesje) oraz Elizabeth Allen Rosenbaum (Już nie żyjesz) melodramatem, wyprodukowanym dla platformy Netflix. Opowiada on historię Cassie Salazar i Luke'a Morrowa. Ta pierwsza pracuje w barze gdzieś w Austin w Teksasie i stara się spełnić marzenie zostania sławną piosenkarką i autorką tekstów. Drugi natomiast jest młodym wojskowym. Oboje spotykają się przez przypadek i zakochują w sobie. W filmie wystąpili m.in. Sofia Carson (Cassie), Nicholas Galitzine (Luke), Nicholas Duvernay (Armando), Kendall Chappell (Mila), Sarah Rich (Hailey) oraz Asante Jones (Yarvis). Zdjęcia kręcono w Kalifornii.