Plan A Plan B

Film premiera: 30.09.2022

Plan A Plan B opowiada o perypetiach pewnej swatki, która jest zatwardziałą panną. Wszystko zmienia się w momencie, gdy spotyka ona na swojej drodze prawnika rozwodowego. Produkcja należy do gatunku komedii romantycznych. czytaj więcej

Film: Plan A Plan B

Plan A Plan B opowiada o perypetiach pewnej swatki, która jest zatwardziałą panną. Wszystko zmienia się w momencie, gdy spotyka ona na swojej drodze prawnika rozwodowego. Produkcja należy do gatunku komedii romantycznych.

Plan A Plan B jest indyjską komedią romantyczną zrealizowaną dla platformy Netflix, której reżyserem jest Shashanka Ghosh. Główną bohaterką produkcji jest młoda, atrakcyjna swatka, która wierzy, że małżeństwo jest dla każdego tylko nie dla niej. Jej podejście zmienia się jednak w momencie, gdy jej ścieżki krzyżują się z pewnym odnoszącym sukcesy prawnikiem rozwodowym. Oboje szybko dowiedzą się, ile prawdy jest w powiedzeniu, że przeciwieństwa się przyciągają. W produkcji możemy zobaczyć m.in. Tamannaah Bhatia, Riteish Deshmukh, Kusha Kapila i Poonam Dhillon.