Powtórka (Recurrence) - 2022

Film premiera: 27.07.2022

Powtórka opowiada historię byłej policjantki, która ponownie zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę, gdy na jej posesji pojawiają się zwłoki. Produkcja należy do gatunku kryminałów. czytaj więcej

Film: Powtórka

Powtórka opowiada historię byłej policjantki, która ponownie zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę, gdy na jej posesji pojawiają się zwłoki. Produkcja należy do gatunku kryminałów.

Powtórka (tytuł angielski: Recurrence) jest argentyńskim filmem kryminalnym w reżyserii Alejandro Montiela (Raj dla potępionych), wyprodukowany dla platformy Netflix. Tytuł stanowi kontynuację Zaginionej z 2018 roku oraz Domysłu z 2020 roku. Główną bohaterką opowieści jest była policjantka Manuela Pipa Pelari. Niegdyś znana ze swojej bezkompromisowości kobieta próbuje uciec od swojej przeszłości i z pomocą swojej ciotki zaszywa się w niewielkim miasteczku La Quebrada na północy Argentyny. Niestety, po raz kolejny będzie się ona musiała zmierzyć ze sprawą kryminalną, gdy na jej posiadłości odnalezione zostają ludzkie zwłoki. W produkcji wystąpili m.in. Luisana Lopilato (Pipa Pelari), Paulina García (Alicia Pelari), Inés Estévez (Etelvina Carreras), Ariel Staltari (Ronaldo Mellino) oraz Malena Narvay (Mecha Carreras). Zdjęcia kręcono w Buenos Aires.