Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

W lesie dziś nie zaśnie nikt (Nobody Sleeps in the Woods Tonight)

Film (PL) premiera: 13.03.2020

W lesie dziś nie zaśnie nikt jest horrorem (slasher) opowiadającym o grupce nastolatków, którzy trafiają na obóz wypoczynkowy. czytaj więcej

Więcej o W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 jeszcze w tym roku na Netflixie

Po małym sukcesie, jakim okazał się film W lesie dziś nie zaśnie nikt, Netflix zapowiedział drugą część polskiego slashera. Produkcja trafi na platformę streamingową jeszcze w tym roku.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 jeszcze w tym roku na Netflixie

hexx0, 24 marca 2021, 15:17

129015

Najlepsze nowe filmy 2020 roku

To był trudny rok dla kina, ale trochę filmów udało się nam zobaczyć, dlatego prezentujemy te, które uznajemy za najlepsze w 2020.

Najlepsze nowe filmy 2020 roku

Czarny Wilk, 29 grudnia 2020, 10:50

2338

Polski horror zamiast do kin trafił na platformę Netflix

Dziś na platformie Netflix zadebiutował polski horror W lesie dziś nie zaśnie nikt w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego z Julią Wieniawą-Narkiewicz, Mirosławem Zbrojewiczem, Piotrem Cyrwusem i Olafem Lubaszenko w rolach głównych. Produkcja pierwotnie miała zadebiutować w kinach w ubiegłym tygodniu.

Polski horror zamiast do kin trafił na platformę Netflix

AlexB, 20 marca 2020, 11:30

121044

Film: W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt jest horrorem (slasher) opowiadającym o grupce nastolatków, którzy trafiają na obóz wypoczynkowy. Odcięci od wszelkiej technologii będą musieli zmierzyć się z czyhającym głęboko w lesie śmiertelnym niebezpieczeństwem.

W lesie dziś nie zaśnie nikt jest wyreżyserowanym przez Bartosza M. Kowalskiego (Plac zabaw) horrorem typu slasher. Przedstawia on losy grupy nastolatków uzależnionych od technologii. Trafiają oni na obóz offline. Nieoczekiwanie jednak ich wypoczynek zmieni się w dramatyczną walkę o przetrwanie, kiedy to napotkają oni zdeformowanych kanibali. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Julię Wieniawę-Narkiewicz (Zosia), Wiktorię Gąsiewską (Aniela), Sebastiana Delę (Daniel), Stanisława Cywkę (Bartek), Gabrielę Muskałę (Opiekunka Iza), Mirosława Zbrojewicza (Listonosz), Piotra Cyrwusa (Ksiądz), Olafa Lubaszenkę (Policjant) i Wojciecha Mecwaldowskiego (Kierownik obozu).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.