Bez wyjścia (No Exit)

Film premiera: 25.02.2022

Bez wyjścia opowiada historię studentki college'u, która z powodu zamieci utyka w z grupą ludzi w pewnym ośrodku w górach. Na miejscu okazuje się, że jedna z tych osób jest porywaczem, który uprowadził dziecko. Produkcja należy do gatunku thrillerów. czytaj więcej

Film: Bez wyjścia

Bez wyjścia opowiada historię studentki college'u, która z powodu zamieci utyka w z grupą ludzi w pewnym ośrodku w górach. Na miejscu okazuje się, że jedna z tych osób jest porywaczem, który uprowadził dziecko. Produkcja należy do gatunku thrillerów.

Bez wyjścia jest zrealizowanym dla platformy Hulu thrillerem, wyreżyserowanym przez Damiena Powera (Zabójcza ziemia). Jego akcja toczy się gdzieś w górach, w ośrodku, do którego z powodu zamieci śnieżnej trafia grupa obcych sobie osób. Jedną z nich jest studentka college'u, która ucieka z odwyku i wyrusza w podróż, by odwiedzić ciężko chorą matkę. Podczas przymusowego postoju odkrywa ona, że w jednym z samochodów należących do jej towarzyszy niedoli znajduje się dziecko. W ten sposób rozpoczynają się poszukiwania porywacza. W produkcji wystąpili m.in. Havana Rose Liu (Darby), Danny Ramirez (Ash), David Rysdahl (Lars), Mila Harris (Jay), Dennis Haysbert (Ed), Dale Dickey (Sandi) oraz Benedict Wall (Ron Hill). Zdjęcia kręcono w Auckland.