Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Niewidzialna wojna

Film (PL) premiera: 30.09.2022 , w Polsce: 30.09.2022

Niewidzialna wojna jest dramatem biograficznym wyreżyserowanym przez Patryka Vegę (Pitbull, Botoks). Przedstawia on fabularyzowaną historię rzeczonego twórcy - jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. czytaj więcej

Więcej o Niewidzialna wojna

Niewidzialna wojna na nowym zwiastunie; Patryk Vega opowie „całą prawdę” o sobie

Nowy film Patryka Vegi otrzymał kolejny zwiastun. Przypomina o nadchodzącej premierze Niewidzialnej wojny. Jesteście gotowi poznać „całą prawdę” bez cenzury o tym kontrowersyjnym reżyserze?

Niewidzialna wojna na nowym zwiastunie; Patryk Vega opowie „całą prawdę” o sobie

ZuzoliK, 5 września 2022, 14:25

142284

Zobacz zwiastun Niewidzialnej wojny Patryka Vegi

O tym, że życie pisze najlepsze scenariusze, już nieraz mieliśmy szansę się przekonać. Czy tak samo będzie w przypadku filmowej autobiografii Patryka Vegi? Być może zwiastun widowiska Niewidzialna wojna odpowie na to pytanie.

Zobacz zwiastun Niewidzialnej wojny Patryka Vegi

grim_reaper, 4 sierpnia 2022, 15:13

141318

Wiemy, kto zagra Vegę u Vegi. Aktor znany z filmu Tarantino na plakacie filmu Niewidzialna wojna

O tym aktorze zrobiło się głośno, gdy zagrał Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino. Tym razem wcieli się w samego Patryka Vegę w produkcji biograficznej, przedstawiającej życie kontrowersyjnego reżysera.

Wiemy, kto zagra Vegę u Vegi. Aktor znany z filmu Tarantino na plakacie filmu Niewidzialna wojna

Ania Orzech, 15 lipca 2022, 12:45

140697

Film: Niewidzialna wojna

Niewidzialna wojna jest dramatem biograficznym wyreżyserowanym przez Patryka Vegę (Pitbull, Botoks). Przedstawia on fabularyzowaną historię rzeczonego twórcy - jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Poznajemy jego przeszłość, to, jak wpadł na pomysły stworzenia swoich najsłynniejszych produkcji i co ukształtowało go jako twórcę. W produkcji wystąpili m.in. Rafał Zawierucha, Anna Mucha, Justyna Karłowska, Ignacy Klim, Artur Dziurman, Zbigniew Kozłowski, Michał Karmowski, Piotr Cyrwus oraz Andrzej Franczyk. Zdjęcia kręcono w Polsce.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun