Detektyw Monk ostatnia sprawa (Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie)

Film (US) premiera: 08.12.2023

Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie to opowieść o detektywie cierpiącym na nerwicę natręctw, który podejmuje się rozwiązania ostatniej sprawy w swojej karierze. Produkcja należy do komedii kryminalnych. Mr. czytaj więcej

Więcej o Detektyw Monk ostatnia sprawa

Po ponad 10 latach wraca detektyw Monk. Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzący film

Detektyw Monk powraca, ale nie z nowym sezonem serialu. Tony Shalhoub wcieli się w kultowego bohatera w filmie, obok innych postaci, które widzowie pokochali. Premiera jeszcze w tym roku.

Po ponad 10 latach wraca detektyw Monk. Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzący film

Zbigniew Woźnicki, 10 października 2023, 15:09

Po ponad 10 latach wraca detektyw Monk. Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzący film

Film: Detektyw Monk ostatnia sprawa

Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie to opowieść o detektywie cierpiącym na nerwicę natręctw, który podejmuje się rozwiązania ostatniej sprawy w swojej karierze. Produkcja należy do komedii kryminalnych.

Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie jest wyreżyserowaną przez Randy'ego Ziska dla platformy Peacock komedią kryminalną, kontynuującą wątki z kultowego serialu realizowanego w latach 2002-2009. Tytułowy detektyw Adrian Monk to główny bohater opowieści. Wydaje się on niezrównany jeśli chodzi o wyłapywanie szczegółów prowadzących do ujęcia groźnych przestępców. Jest tylko jeden problem – mężczyzna cierpi na nerwicę natręctw, co bardzo przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu. Po latach pracy staje on przed swoim ostatnim wyzwaniem. Musi rozwiązać sprawę, w którą zamieszana jest jego pasierbica Molly. W produkcji wystąpili m.in. Tony Shalhoub (Adrian Monk), Traylor Howard (Natalie Teeger), Jason Gray-Stanford (Randy Disher), Melora Hardin (Trudy Monk), Hector Elizondo (Dr. Neven Bell), Ted Levine (Stottlemeyer) oraz Caitlin McGee (Molly Evans). Zdjęcia kręcono w Toronto.