Bez pamięci (Memory)

Film (US) premiera: 28.04.2022

Memory to thriller w reżyserii Martina Campbella stworzony na podstawie scenariusza Dario Scardapane i oparty na powieści De Zaak Alzheimer Jefa Geeraertsa. Film to remake poprzedniej adaptacji z 2003 roku. czytaj więcej

Więcej o Bez pamięci

Patryk Vega królem Prime Video w 2022 roku

W Polsce to Patryk Vega był najpopularniejszym reżyserem w serwisie Amazon Prime Video. Aż dwie produkcje znanego twórcy znalazły się w zestawieniu 10 najchętniej oglądanych filmów we wspomnianej usłudze.

Patryk Vega królem Prime Video w 2022 roku

Zbigniew Woźnicki, 2 stycznia 2023, 10:55

Patryk Vega królem Prime Video w 2022 roku

Film: Bez pamięci

Memory to thriller w reżyserii Martina Campbella stworzony na podstawie scenariusza Dario Scardapane i oparty na powieści De Zaak Alzheimer Jefa Geeraertsa. Film to remake poprzedniej adaptacji z 2003 roku.

Memory przedstawia losy Alexa Lewisa, doświadczonego zabójcy, znanego z dyskretnej precyzji. Mężczyzna postanawia przejść na emeryturę, jednak otrzymuje jeszcze ostatnie zadanie. Kiedy dowiaduje się, że jego celem ma być młoda dziewczyna, postanawia się wycofać. Musi szybko wytropić i zabić ludzi, którzy go zatrudnili, zanim oni i pewien agent FBI znajdą go pierwsi. Alex jest profesjonalistą, jednak słabnąca pamięć zmusza go do kwestionowania każdego swojego działania. W rolach głównych: Liam Neeson, Guy Pearce, Monica Bellucci, Harold Torres, Taj Atwal jako, Ray Fearon jako, Ray Stevenson, Louis Mandylor, Stella Stocker, Natalie Anderson, Atanas Srebrev.