Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Mad God

Film premiera: 16.06.2022

Mad God to utrzymana w konwencji horroru animacja poklatkowa autorstwa Phila Tippetta. Główny bohater dociera do zrujnowanego miasta, aby zbadać labirynt upiornych krajobrazów, zamieszkałych przez wszelkiego rodzaju potworności. czytaj więcej

Więcej o Mad God

Mad God - film współtwórcy Star Wars ma pierwsze opinie

Mad God otrzymało pierwsze opinie i są one w większości pozytywne. Chwalone są zwłaszcza klimat oraz styl artystyczny. Wymieniane są jednak również wady produkcji i okazuje się, że może ona nie być dla każdego widza.

Mad God - film współtwórcy Star Wars ma pierwsze opinie

Canaton, 21 czerwca 2022, 12:39

139952

Ten film powstawał 30 lat. Zobacz zwiastun nowego mrocznego SF

W sieci pojawił się zwiastun filmu Mad God - animacji poklatkowej Phila Tippetta osadzonej w realiach science fiction. Produkcja powstawała 30 lat i zobaczymy ją jeszcze w tym roku.

Ten film powstawał 30 lat. Zobacz zwiastun nowego mrocznego SF

Karol Laska, 31 lipca 2021, 17:45

131877

Film: Mad God

Mad God to utrzymana w konwencji horroru animacja poklatkowa autorstwa Phila Tippetta. Główny bohater dociera do zrujnowanego miasta, aby zbadać labirynt upiornych krajobrazów, zamieszkałych przez wszelkiego rodzaju potworności.

Mad God to niezwykła produkcja autorstwa Phila Tippetta, będąca hołdem dla ponadczasowej sztuki animacji poklatkowej. Akcja filmu ukazuje losy zabójcy, który spowity w kurtkę i maskę gazową opuszcza się w dzwonie nurkowym do zrujnowanego świata, pełnego wszelkiego typu potworności. Mapa, z której pomocą przemierza obce mu tereny, po drodze ulega zniszczeniu. Każda scena i pojawiający się w dziele stwór zostały wykonane ręcznie i poddane animacji przy użyciu tradycyjnej techniki poklatkowej. W sumie pełne opracowanie tej upiornej animacji zajęło jej twórcy 30 lat.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun