Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Powrót klątwy (Incantation)

Film premiera: 18.03.2022

Powrót klątwy opowiada historię Ruo-nan, członkini stowarzyszenia zajmującego się wyjaśnianiem mitów i przesądów. Pewnego dnia uczestniczy ona w rytuale, w wyniku którego na jej córkę spada klątwa. czytaj więcej

Film: Powrót klątwy

Powrót klątwy opowiada historię Ruo-nan, członkini stowarzyszenia zajmującego się wyjaśnianiem mitów i przesądów. Pewnego dnia uczestniczy ona w rytuale, w wyniku którego na jej córkę spada klątwa. Produkcja należy do gatunku horrorów.

Powrót klątwy jest wyreżyserowanym przez Kevin Ko tajwańskim horrorem, wyprodukowanym dla platformy Netflix. Główną bohaterką tytułu jest Ruo-nan, która sześć lat wcześniej założyła wraz z kolegami z klasy stowarzyszenie mające za zadanie wyjaśnianiem mitów i przesądów. Pewnego dnia biorą oni udział w starożytnym rytuale. Protagonistka nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jej lekkomyślność po latach sprowadzi klątwę na jej córkę. W produkcji wystąpili m.in. Hsuan-yen Tsai, Mohamed Elgendy, Ying-Hsuan Kao, Sean Lin, Ahmed Shawky Shaheen oraz Ching-Yu Wen.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.