Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Jak wytresować smoka 3 (How to Train Your Dragon: The Hidden World)

Film premiera: 03.01.2019

Co rozpoczęło się nietypową przyjaźnią między nastoletnim wikingiem a straszliwą Nocną Furią, stało się epicką trylogią, która odmieniła ich życie. czytaj więcej

Więcej o Jak wytresować smoka 3

Recenzja filmu Jak wytresować smoka 3 – jaszczur się żeni

Dziwne czasy nastały. Kiedy Pixar zaczyna się gubić, a Dreamworks zaczyna go naśladować i wygrywa, zapodając baśniowe zwieńczenie opowieści young adult, pokazującej jak dobre potrafi być fantasy. Przed Wami instrukcja pt. Jak wytresować smoka 3.

Recenzja filmu Jak wytresować smoka 3 – jaszczur się żeni

Hubert Sosnowski, 15 lutego 2019, 17:30

1882

Finał trylogii Jak wytresować smoka z oficjalnym zwiastunem

Zadebiutował oficjalny zwiastun finału trylogii Jak wytresować smoka. Trzecia część uznanej serii filmów animowanych od studia DreamWorks trafi do kin w marcu 2019 roku.

Finał trylogii Jak wytresować smoka z oficjalnym zwiastunem

Jiker, 8 czerwca 2018, 14:30

109627

Film: Jak wytresować smoka 3

Co rozpoczęło się nietypową przyjaźnią między nastoletnim wikingiem a straszliwą Nocną Furią, stało się epicką trylogią, która odmieniła ich życie. W następnym rozdziale, Czkawka i Szczerbatek w końcu odkryją swoje prawdziwe przeznaczenia: wódz wioski jako władca Berk u boku Astrid, i smoczy przywódca swojej rasy. Z biegiem czasu najmroczniejsze zagrożenie, któremu stawią czoła - a także pojawienie się samicy Nocnej Furii - wystawi ich przyjaźń na próbę ciężką jak nigdy dotąd.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun